2703
2553
اینا همونان که برای بقیه رند بازی در میارن آخه بچه ۴ساله مگه چقدر غذا میخوره 

🙁

امضای عالیه 😁🥰

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بستگی داره بچه هاش چجوری باشن دیگه مثلا ما یه نفر داریم بچه هاش دو تای من غذا میخورن ماشالا 8 ساله و 4ساله هم هستن اگه کمم بدی بهشون قبول نمیکنن حالا اگه همچین بچه ای هستن اونا 4 نفر اما اگه نه بچه هاش اینجوری نیستن اونا 3 نفر شما دو نفر

2720
خب بستگی داره بچه هاش چجوری باشن دیگه مثلا ما یه نفر داریم بچه هاش دو تای من غذا میخورن ماشالا 8 سال ...

دقیقا ما یه فامیل داریم بچه های سه ساله از یه مرد بالغ بیشتر میخورن. ولی خب ادم روش نمیشه اینطوری بگه مگه این که خودشون پیشنهاد بدن وگرنه من به شخصه نمیتونم ترجیح میدم با خانواده خودم سفر برم