2733
2734
عنوان

اخرش نفهمیدم ازدواج قسمته یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2645 بازدید | 49 پست

آره اینا قبلا توی عالم ذر به خودمون گفته شده حتی زندگیمون سرنوشتمون کامل بهمون گفته شده میبینین یه اتفاقی میافته میگین انگار قبلا اینو تو خواب دیدم؟

قبلا کل زندگیمونو در عالم ذر دیدیم ولی آدم هایی که خیلی پاک و منزه اند یادشون میمونه میگن حضرت علی یادش بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره اینا قبلا توی عالم ذر به خودمون گفته شده حتی زندگیمون سرنوشتمون کامل بهمون گفته شده میبینین یه ا ...

حتی ازدواجمون درسته؟؟ دختر با دننده ی خودش ازدواج

میکنه اینو خیلی شنیدم

2731
اگ قرار بود قسمت و سرنوشت باشه دیگ چرا دنیا اومدیم عزیزم؟ چرا عقل داد بهمون تفکر کنیم باش چرا اخت ...

چون بنا بر قسمتت فکر کنی. من دوبار سقط داشتم گفتم قسمتمه ولی عقل هم دارم رفتم دکتر پیگیری کردم. نشستم یه گوشه خدا بچع بندازه بغلم. شما اگه سرنوشت نداشتی به دنیاهم نمیومدی

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺
بنظره من فقط اون چیزا مقدر شده هرچقد بتونی تقدیرتو خودتت رقم بزنی باز نمیتونستی کاری کنی که یه کشور ...

این ک شما قرار باشه بچتون امریکا دنیا بیاد

آیا تو اراده ی شماس

یا بستگی داره ب قسمتت؟

قسمت هیچ نقشی نداره

تویی ک تصمیم میگیری بری بچتو اونجا دنیا بیاری.....

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 
2738
اگ قرار بود قسمت و سرنوشت باشه دیگ چرا دنیا اومدیم عزیزم؟ چرا عقل داد بهمون تفکر کنیم باش چرا اخت ...

پس چرا تو الان ایرانی چرا تصمیم نگرفتی تو کشور دیگه ای

باشی؟ چرا تو الان خانومی؟؟ میتونستی اینارو تغیر بدی..؟

چون بنا بر قسمتت فکر کنی. من دوبار سقط داشتم گفتم قسمتمه ولی عقل هم دارم رفتم دکتر پیگیری کردم. نشست ...

شما دو دفه خودت سقط کردی؟

یا سقط شد؟

خو اگ خودت کردی ک دیگ با عقلت پیش رفتی که

قسمت چی میگ اینجا؟

شما دو دفه خودت سقط کردی؟ یا سقط شد؟ خو اگ خودت کردی ک دیگ با عقلت پیش رفتی که قسمت چی میگ اینجا؟

خودش سقط شد. مگه دیوونم بچمو سقط کنم😐

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺
افراد ضعیف مشکلاتشون قسمت میدونن افراد قوی تغیرش میدن قوی باش دنیا به همه سخت میگیره میتونی کم کم تغ ...

دقیقا منم یه پسری خیلی اتفاقی اومد تو زندگیم و ب خاسگاری کشیده شده ولی خودم کاری کردم ک قیدمو بزنه.  ینی میگفتم خودت بکش میکشت.  از بابامم کتک خورد ولی باز منو میخاستا.  اینارو هم از قبل از یکی که ادم مثبتی بود و عقلش خیلی کار میکرد و حس ششمی بود فک کنم بهم گفت ک ای اتفاقا میفته برات و حتی چون از گزشتمم گفت مطمهن بودم از حرفاش ولی کاری کردم ک مخالفش شد.  حتی تو خوابم چیزایی دیده بودم ک میدونسم میفته ولی جلوشو گرفتم. باورت میشه؟؟؟ 

فق باید قوی باشی و اراده داشته باشی و از چیزیم نترس اصلااا

پس چرا تو الان ایرانی چرا تصمیم نگرفتی تو کشور دیگه ای باشی؟ چرا تو الان خانومی؟؟ میتونستی اینارو ت ...

من ک تصمیم نمیگیرم جنسم چی باشه و کجا دنیا بیام

دست پدر و مادرم بوده

مکانیسم بدنشون منو ایجاد کرده و شدم دختر.

خیلیم راحت میتونستن برن خارج از کشو و من اونجا دنیا بیام!!

2706