2737
2734
با پینوکیو بیشتر حال میکنم.. چون جامع سریع تموم میشه بعد اون دیکه با خیالت راحت میرم سراغ ازمونای ج ...

من نشرالگومو جدید کنم یاهمون قبلی رو بخونم به نظرت کتابه تغییر کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نشرالگو من مال دوسال پیش به نظرتون عوض کنم یا همونو بخونم

اگر برای دهمه عوض کنید اگر برای یازدهم و دوازدهمه نع اصلا...

چون دهم امسال عوض شدع خعلی گفتم...یکم خذفیات داشتغ و ی سری اضافیات و البتع کتابش سبک تر شدع..البتع اگ بودجه هم ندارید تغییراتتو اعمال کن ولی کتاب کثیف نیشع ی سری شکلاشم عوض شدع ..من دو فصل اعمال کردم کتاب انگار دفتر نقاشی خردسالان بود از بس خطخطی بود...

خلاصه کع اگر تونستی کتاب درسیتچ عوض کن اک تونستی نشر الگوتم عوض کن نتونستی تستای اونقسمتارو نزن

البتع میدونی حتی فروشندع هم به من گف ی سری چیزا اضافه هم بدونی بد نیس راس هم میگفت مثلا هنوز ک هنوزع ی سری چیزا ک حذف شدع ازش سوال میدن چون مفتهیمش تو کتاب اشاره کوچیک شدع مثلاااا نمودارای رحم خذف شدع برای ماهم حذف بو ولی اومدع بود از مهفومش و باید بلد میبودی واقعا...

نزدیکم که می آیی نرم و آهسته بیا...مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهاییم...(سهراب سپهری)
نشرالگو من مال دوسال پیش به نظرتون عوض کنم یا همونو بخونم

ولی پیش بینی شده خعلی از تغییرات مانوور بدع...اعمال بشع بهترا

نزدیکم که می آیی نرم و آهسته بیا...مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهاییم...(سهراب سپهری)
2738