2733
2734

یه غذا در نظرمه نمی‌دونم خوب میشه یا نه !

گوشت قلقلی مرغ درست میکنم تفش میدم ،،،،

بعد میریزم لا به لای برنج میزارم دم بکشه ،،،،زعفرون هم بهش اضافه میکنم ،،،

بنظرتون اینجوری خوب میشه ؟؟

اره فک‌کنم خوشمزه بشه

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میتونی مرغ بزاری روش برنج بزاری دم بکشه

اونم همزمان پخته میشه

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
بنظرتون خوب میشه گوشت قلقلی مرغ بزارم با برنج دم بکشه ؟؟؟ بهش زرشک و زعفران هم اضافه کنم؟

بله خوبه

هرآدمی که باهاش روبه رو میشیم مشغول جنگیدن با نبردیِ که ماهیچی ازش نمیدونیم! یکم « مهربون تر » باشیم
2738
بنظرتون خوب میشه گوشت قلقلی مرغ بزارم با برنج دم بکشه ؟؟؟ بهش زرشک و زعفران هم اضافه کنم؟

بله خیلی هم خوشمزه میشه من یه بار درست کردم با پیاز داغ فروان گردو وکشمش هم بهش زدم من که خیلی خوشم اومد

پیاز داغ کن زیاد با هویچ رنده درشت یا نگینی خوردشده تفت بده بهش زرشکم بزن با زعفران قاطی پلو کن عالی میشه