2703
2553

قضیه از این قرارع من ساعت 5 صبح فک کنم تاپیک زدم ک صدای بشقابو قاشق میاد حالا ی کاربر با شخصیت تاپیک زدن ک بگو ک حاملع ها ترسوها نیانو اینا منم باهاش حرف زدم کلیم دوس شدیم بعد حالا پستای بقیع😂عارع این ادما روانین اینا مریضن برا پربازديد شدن این کارو میکنن فلان فلان 

اول اینکع بگم من از کجا بدونم تاپیک ی صدای بشقاب انقد ترسناکع ک بقیع بترسن😐دوم پربازديد شدن ب چ درد من میخورع😐سوم در مورد اینکع اول بنویس حاملع ها نیاین من ی بار اتفاقای ترسناک خودمو گفتم بالاشم گفتم حاملع ترسوها نیاین ب جز اینکع گفتن اصلن ترسناک نبود (با اینکع خیلی ترسناکتر بود) خود حاملع ها اومدع بودن تو تاپیک 

من نوشتع بودم نیاین پس کرم از خودشونع ک میان ب من چع

نیاین مث خودشیرینا بگین چرا بع ه میگی ع دوست دارم ب ت چ     

کلا نفس بکشی میپرن سرت بیخیال.منم الانم با یکی درگیر شدم بهش میگم شما منظور منو اشتباه متوجه شدی میگه نه منظور تو همونه که من گفتم😐

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷