2733
2739
عنوان

استرس ودلشوره

69 بازدید | 9 پست

یه مدتیه بی دلیل ویهویی دلم شورمیزنه

واسترس میگیرم

قبلاهم استرس داشتم اماالان بی دلیل اینطوریم

به حدی که معدم میسوزه

شماهم اینجوری بودید؟

لطفابگیدچکارکنم

من ریزش مو پید کردم

فک کردم ب خاطر واکسنه😂

از این دکتر اون دکتر 

خلاصه فهمیدم ب خاطر استرسه

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیقامنم همینطوریم دکترچی گفت وقرصی نوشت؟

آره مولتی ویتامین خارجی که درصد بیشترش زینک بود... آهن خارجی و آمپول بیوتین داد... بهمم گفت شامپوها فقط جنبه تبلیغاتی دارن اصلا گول شامپوهارو نخورید

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
آها منم رفتم برام قرص نوشت ولی دیگه ادامه اش ندادم

چرا آخه؟!!! 

من چون تازه رفتم هنوز قطع نشده ریزشش

الان دوهفته س کچل دارم میشم قبلش نبود

2738
هعی چی بگم.....دوباره بایدبرم یعنی ریزشش بدترشده؟

نه ولی تازه تحت درمانم