2726

بخاطر این میخاد جدا شه.

میگه شاید اوت کنه و چیزیم شه، گفتم من میمونم ب پات هر اتفاقی که بیوفته.

هی از خودش منو دور می‌کنه، تا چن شب پیش میگف دوست دارم یهو میگه نه من دروغ میگفتم من حس هام هوس بودن..

اگ زنده بمونم ممکنه بهت برسم ممکنه نرسم 

رسیدنمون بهم خیلی سخته و طول این مدت نباید بهم وابسته شی هر اتفاقی ممکنه بیوفته

می‌گفت فراموشم کن برای همیشه

یجوری میگفت بهم بگو که فراموشم میکنی بگو هیچ حسی نداری تو ام 🥺

مادرشم گفته بود بلا سر احساسات دختر مردم نیار :)

موندم چیکار کنم..

خودم خیلی دوسش دارم نمیخام جدا شیم

شما بودین چیکار میکردین؟

_Insta: Mrym_daily

این چجوری ی دفعه مریض شد؟

چند وقته خاستگارته؟

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۳ ماه تموم بهم می‌گفت دوست دارم هر ثانیه  چجوری یه هفته ای باور کنم

بهترشو گیر اورده   آشغاله   ولش کن

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

یا دنبال بهانه است میخواد خیلی شیک و رسمی بدون دلخوری جدا بشین

یا دنبال ناز کشیدن هست که خودم دچار گزینه دوم شدم ،شوهرم مثل روانی ها رید به روزای اول زندگی مشترک که من مریضی ناشناخته دارم دکترها گفتن فقط ۶ ماه زنده هستم،مثل پروانه دورش گشتم روزای آخر عمرش بهش خوش بگذره ،ماشالله چشم بد دور گوش شیطون کر ۱۴ سال از اون روزها گذشته

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

شگرد جدیدی نیس واسه خیلی ها پیش اومده اولین باره از این دروغا میشنوی احتمالا حق داری باور نکنی  

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

معلوم نیست با خودش چند چنده مشخصه دروغ میگه یکی دیگه زیر سر داره

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

😂😂😂😂😂😂عزیزم واقن متوجه نشدی داره میپیچونه

پسرا شگردشونه

دلشو ک زدی نصفشون یا تصادف میکنن یا سرطان میگیرن

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
2706