2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام من میخونم و معجزشم دیدم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
رزق و روزی؟ ازدواج؟ کار؟

کار

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2738
ممنونم از کسایی که انلاین بودن باشه من رفتم گفتم بیام اینجا شاید معجزه ای دیدم وخوشحال شدم اما ناامی ...

یه دوست داشتم هرچی ختم ودعا یادش میدادم بش برابخت گشایی میخوند نتیجه نمیگرفت همش گریه میکردناراحت بود 

بهش گفتم ۴۰شب نماز شب بخون این ختما انجام دادو یک ازدواج عالی کرد همیشه ازم تشکر میکنه بابت این ختم

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
کار

خوشحالم برات   

موفق و عاقبت بخیر بشی

لطفا من و دوستمم دعا کن کار پیدا کنیم / اسمم فرشته هستش و دوستم زیبا

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
یه دوست داشتم هرچی ختم ودعا یادش میدادم بش برابخت گشایی میخوند نتیجه نمیگرفت همش گریه میکردناراحت بو ...

خدا خیرت بده   

خوشحالم برات     موفق و عاقبت بخیر بشی لطفا من و دوستمم دعا کن کار پیدا کنیم / اس ...

انشالله درست میشه منو هم دعا کن ابجی سادات

انشالله درست میشه منو هم دعا کن ابجی سادات

فداتشم عزیزم   

الهی که عاقبت بخیر بشی و معجزه رو بارها و بارها ببینی   

و سعادت نماز شب خوندن همیشه همرات بمونه گلم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

فداتشم عزیزم     الهی که عاقبت بخیر بشی و معجزه رو بارها و بارها ببینی     ...

ممنون عزیزدل منی ان شاالله هر چی از خدا میخوای بهت بده عزیزم

2706