2726
عنوان

راه نرفتن پسرم

115 بازدید | 11 پست

سلام پسر من چند روز دیگه سیزده ماهه میشه هنوز راه نمیره چهار دست و پا می‌ره. دستشم همه جا میگیره بلند میشه و قدم برمیداره ولی مستقل نمیتونه اصلا تعادل نداره خیلی نگرانم کسی تجربه ای داره؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن خب چرا نگرانی ۵ ماهش مونده همینکه پا میشه یعنی میتونه راه براه توام دستشو بگیر کمکش کن

دستشو میگیرم می‌تونه خیلی وقته تو این حالته از ۹ماه ولی هرچی تمرین میکنم باهاش نمیتونه

سلام عزیزم خوبین من تو یکی از نظر سنجیا دیدم ک شما گفتین سقط داشتین علتشم مشخص نشد منم دوتا سقط داشتم ایست قلب هفته ۷و۸ ازمایشام همه خوبن بودن از ژنیتک تا غیره  آمپول انوکسا شما زدین یا نه من بخاطر هزینش نمیتونم بزنم میگم چون مشکلم نداشتم واجب نیست شما آمپول زدید

تو نمیدانی چقدر قوی هستی تا زمانی ک قوی بودن تنها چاره تو باشد
سلام عزیزم خوبین من تو یکی از نظر سنجیا دیدم ک شما گفتین سقط داشتین علتشم مشخص نشد منم دوتا سقط داشت ...

سلام گلم آره عزیزم حتما حتما باید انوکساپارین تزریق کنید منم دلیلش کامل مشخص نشد ولی دکترم گفت چون ایست قلبی میشه یعنی خون نمی‌رسه بهش و من هر روز از اولین روز بارداری تا چند روز قبل زایمان انوکساپارین تزریق می کردم.

سلام عزیزم خوبین من تو یکی از نظر سنجیا دیدم ک شما گفتین سقط داشتین علتشم مشخص نشد منم دوتا سقط داشت ...

فقط تورو خدا دیگه تا شرایطش نشده که آمپول تزریق کنید باردار نشید چون من درک میکنم سقط چقد سخته .بعد من سه ماهه اول هم کورتون مصرف میکردم به خاطر اینکه ایمنی بدنم بیاد پایین و بدنم با جنین مبارزه نکنه آسپرین هم کنار آمپول هر شب می‌خوردم .حتما حتما پیش متخصص نازایی برید و تحت نظرشون باشید.