2703
2553

به ماهی ۳۰۰ تومنم اوکیه یه کاری باید کنم ک پول لازم دارم و نمیخوام از خانوادمم بگیرم 

نگید کار هنری یاد بگیر دست بند درست کردم کسی نخرید آنلاین شاپ زدم کسی نخرید کلی ام وقتم رفت 

خاهشا کاری سراغ دارید معرفی کتید

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن

بنظرم لباس قیمت مناسب بیار از اطرافیان شروع کن 

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خودم نرفتم.. 

ولی یه خانومی دنبال کار میگشت گفتن تو آراد داک ثبت نام کن.. هزینه ثبت نامم نمیخواد

تو گوگل سرچ کن آراد داک نی نی سایت 

اونایی ک راجع بهش تاپیک گذاشتن بخون ببین چجوریاس شاید ب دردت خورد

البته برا کار در خانه اگه شرایط بیرون رفتن دارید ک کلی کار دیگه م هس

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2714

خواهر من داره خرد خرد اسباب بازی میاره میفروشه،همسایه مون عسل عمده از شهرستان میاره میفروشه،یکی دیگه از آشناها هم الان تو کار ترشی هست فصل گرم تو کار لواشک

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
من بلدم نمیخرن که

کارت خوبه؟

اتفاقا این مغازه هایی که کاموا میفروشن بعضا سفارش هم میگیرن یا براتون میفروشن

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم

یکی از دوستام بازاریاب شرکت نفیسه چون دوست وفامیل زیاد داره خوب میفروشه 

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
2706