2726
عنوان

از وقتی از مدرسه پسرم اومدم همش دارم گریه میکنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 36925 بازدید | 471 پست
حوصله نداره درس نده چرا چوب بی حوصلگیشو بقیه بخورن؟

غیر انتقا عی از شون استفاده می‌کنن  مدیر مسئوله و باید معلم با حوصله انتخاب کنه  البته سن زیاد اثر گذار نیست این معلم ظاهرا جوان هم بوده همین جور بوده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پرخاشگری ی انسان رو هیچ چیز توجیح نمیکنه

موافقم  اخلاق به سن ربط نداره تازه سن بالاتر میشه آدما عاقلانه تر رفتار می کنن   این معلم از اول همین بوده مدیرش هم بدبوده که به معلم تذکر نداده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2728
میگه اگر اول نظم یاد نگیره تا کلاس ششم میخواد معلم بدبخت زجر بده

گوه خورده معلمه بچه کلاس سوم تازه کم کم باید نظم یاد بگیره. اسی تو هم برو یه کم زبون داشتن یاد بگیر واینسا اونجوری بچه رو اذیت کنن حداقل وقتی دارن اونجا اذیتش می کنن نباش که بچه نبینه مادرش نمی تونه ازش دفاع کنه. 

اگه خودت سر زبون نداری خواهری برادری کسی رو ببر سروقتش بعدم غیرانتفاعیه بکشش بیرون اه

وایسادی نگا کردی که سر بچت داد بزنن!!

حالا اگه مامان من بود همونجا جد و اباد معلمو اورده بود جلو چشمش بعدم پا وایمیساد میگفت پرونده بچمو بده ببرم .. بعد یه صد نفرو میخاست که با زور و التماس راضیش کنن  که بزار بمونه 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

من از اول در جریان کارات بودم  استارتر اما الان خوندم که رفتی مدرسه و چیا گفتی آفرین از اول باید می کردی ، هیچ وقت نزار کسی جز خودتو پدرش بچتو دعوا کنه هیچ وقت اجازه نده چون اینجوری بچه روح و روانش داغون میشه خرد میشه بازم میگم آفرين 👏👏👌👌🌺🌺💜

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
وایسادی نگا کردی که سر بچت داد بزنن!! حالا اگه مامان من بود همونجا جد و اباد معلمو اورده بود جلو چش ...

تورو خدا هی نگین دو سه روزه داغونم از خودم متنفرم..از اون معلم متنفر شدم صفحه ۱7بخون روز بعدش رفتم

گوه خورده معلمه بچه کلاس سوم تازه کم کم باید نظم یاد بگیره. اسی تو هم برو یه کم زبون داشتن یاد بگیر ...

صفحه ۱۷ بخون با خواهرم رفتم روز بعدش اما هنوز عذاب وجدان دارم دلم میخواد خودم بکشم پسرم توبغلم گریه میکرد منم چیزی نمیگفتم

2706