2726
عنوان

از وقتی از مدرسه پسرم اومدم همش دارم گریه میکنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 36921 بازدید | 471 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه رو تو دبستان باید بزاری دولتی تا پایش قوی بشه بعد تو دبیرستان بیریش غیر انتفاعی

صد درصد موافقم  و تجربه اش رو داشتم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم

وای روانی..من بودم میگفتم بیخود میکنی بخوای بچه ۷ ساله رو بزنی و تحقیر کنی 

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
پرونده میدم دستت اخراجت میکنم دیگه هیچ مدرسه ای قبولت نمیکنن

چقدر بیشعور 😤 باید سفت و سخت باهاش حرف می‌زدی و میگفتی شما درس خوندی مثلا روح و روان بچه کلاس اولی اینجور داغون میکنی از مدرسه زده میشه ... خوب این طفلک ها چه میدونن قانون کلاس و مدرسه کم کم خوب میشن ... پسر من تو پیش دبستانی همچنین رفتاری شد باهاش 🤦🏻‍♀️ مربیش روانشناسی کودک خونده بود 🥴 برده بودش تهدید که الان دستت میسوزونم 😖 تا مدتها بچه عصبی و استرسی و پرخاشگر شد ..

بچتو ببر مشاور شاید بیش فعالی داره اگ الان درمان بشه ب نفعشه

به این نکته هم باید توجه خاص داشته باشی  ولی معلم ۵۰ ساله حوصله بچه ۶ ساله رو نداره  شاید بچه بیش فعال باشه اونو باید متخصص تشخیص بده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم

هرموقع به تنها فرستادن بچه ها به مدرسه فکر میکنم استرس میگیرتم ترس از همچین برخوردایی رو دارم ..خودمم دوران ابتداییم چندبار اتفاقای بدی افتاد ..

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
2706