2726
عنوان

از وقتی از مدرسه پسرم اومدم همش دارم گریه میکنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 36925 بازدید | 471 پست
از ساعت ده تا حالا اومدم تو اتاق  دارم گریه میکنم که پسرم نبینه..خاک برسرم کم زبونم همش میگفتم ...

واقعا که...یعنی چی شما درست میگی..از حق بچه دفاع کن اینطوری اونم‌مثل خودت توسری خور بار میاری...به بار بخاطر بچم  که مدیر مدرسه باهاش دعوا کرده بود رفتم مدرسه انقدر داد و بیداد و تهدید کردمش که بالاخره از بچه عذر خواهی کرد جلسه تشکیل دادن و من جلوی همه به پسرم گفتم ..پسرم نترس سرتو بالا بگیر و از حقت دفاع کن نزار کسی تحقیرت کنه..همه معلما ترسیده بودن ازم...گفتم میرم منطقه شکایت می کنم آخرسر برای اینکه شر بخوابه  مدیره از پسرم عذر خواهی کرد..

Shsh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واقعا که...یعنی چی شما درست میگی..از حق بچه دفاع کن اینطوری اونم‌مثل خودت توسری خور بار میاری...به ب ...

آفرین شیرزن به شما می گن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
آره چون غیر انتفاعی میره بازه

چرا دولتی نفرستادی  مدارس دولتی بهتر هستن  چون بیشتر زیر ذره بین هستن

معلم هم باید عوض کنن بقیه پچه ها گناه دارن اذیت می‌شن    

به مدیرش گفتم هر روز یه بچه میاره دفتر ..همه از دستش عاصی هستن اگر هنر درس دادن داره باید خودش بتونه مشکل بچه حل کنه نه اینکه با داد و تهدید روانی 

به من اشتباه گفتن ابتدایی پایش قوی میشه بزار غیر انتفاعی

تو ابتدایی دولتی بهتره چون بهتر رسیدگی می کنن و ازشون کار می خوان ولی غیر انتفاعی پول میدی یه نمره ۲۰  یا عالی الکی به بچه میدن  و تمام  ولی مدرسه عادی نمره  واقعی رو میدن ترسی هم ندارن که دانش آموز بذاره بره 

به من اشتباه گفتن ابتدایی پایش قوی میشه بزار غیر انتفاعی

خودم دانش آموز داشتم که از غیر انتفاعی او مده بود دولتی  و مادرش گفت چقدر دولتی بهتره اونجا اینقدر که شما   به درس و خط بچه  توجه می کنین تو غیر انتفاعی توجه نمی شد  ه  

2706