2703
2553
عنوان

از وقتی از مدرسه پسرم اومدم همش دارم گریه میکنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 36722 بازدید | 471 پست
بازنشسته هست خودش اونبار میگفت من پنجاه سالمه بعید هم نیست اگر سواد داشت اینجور رفتار نمیکرد

این مشکل برا دختر خودم پیش اومد منتها ۱۷ ساله پیش معلم دخترم سال آخر خدمتش بود  همه بچه ها خندیده بودن فقط دختر من لحظه خندیدن سر ش رو زیر میز می بره   واوني می خنده معلمه به هیچ کس گیرنداده بود فقط دفتر منو آخر وقت  برای تنبیه نگه داشته بود   الان دارم می نویسم جگرم آتیش گرفت    رفتم داخل سالن دیدم دختر م ما در مراه  مثل ابر بهار گریه می کنه  و داره اشک میریزه   منم رفتم با معلم حرف زدم فقط گفت خندیده  و گفت بچه رو نگه داشتم تا خود تو ببینم  منم هم شیفت بودم     روز کارنامه گفت حلال کن اون روز بچه رو نگه داشتم  واقعا نتونستم حلالش کنم هروقت یادم میفته جگرم آتیش می گیره   از ترس اینکه تلافی در بیاره وعقده ای بشه  جرائت نکردم حتی به مدیرش بگم  ولی شما   حتی اداره هم شده برو   من بادم میفته از کوتاهی  خودم دلخورم و عذاب وجدان دار م

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
بازنشسته هست خودش اونبار میگفت من پنجاه سالمه بعید هم نیست اگر سواد داشت اینجور رفتار نمیکرد

اشتباه نکردم  داره مثل ۵۰ ساله قبل رفتار می کند تا بچه ات دیوونه نشده دو از جونش  نجاتش بده  این کلاس برای بچه ات سمه و بچه ات به جایی نمی‌رسه  

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من باورم نمیشه معلمی اینجوری باشه .اون قدیم بود بچه هارو‌میزدن و دعوا میکردن .الان من دانشجو معلم هستم تنها درسی که تو این چند ترم بهمون دادن اینه که با بچه ها درست رفتار منیم و حتی اگه فحشمون دادن چیزی نگیم .اخه مگه میشه معلم بوه ۷ساله رو دعوا کنه🥺

2714
2706