2733
2734
عنوان

از وقتی از مدرسه پسرم اومدم همش دارم گریه میکنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 36953 بازدید | 471 پست

چه بی شعوره مدرسه بچه ات عوض کن پسر منم بیش فعاله تو کلاس تمرکز نداره اذیت نمیکنه ولی کارایی میگن انجام نمیده.من با معلمش حرف زدم خیلی سطح پایین تر از بقیه ازش سوال میپرسه بعدم کلی تشویقش میکنه .هروقت هم بخواد اجازه میده بره بیرون

همتا اسم خـودمه♥

همون که به همه جایزه داده به بچه ی تو نداده حال روحیشو داغون کرده حالا عمری دقت کن به اعتماد بنفس و عزت نفس یچه ت خودت میفهمی ....هر چقدر بی زبونی سر بچه تتتت کوتاه نیا فردا پدرشو میفرستی دعواش کنه و یه هدیه واسه پسرت  به معلمش میدی میگی از بچه م مغذرت خواهی کن و اینو بهش بده .....

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه سر کلاس حواس بچه ها پرت میکنه گوش نمیده آواز میخونه

باشه هر چی حق تحقیر نداره و توهین بچه از الان بی اعتماد به نفس میشه

خودت صحبت کن با بچه علاقه مندش کن بگو با سواد بشی کتاب داستان بخونی و اینا

خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده...
میگه سر کلاس حواس بچه ها پرت میکنه گوش نمیده آواز میخونه

با پسرت هم باید صحبت کنی خیلی با ملایمت بهش یاد بدی قوانین هرجایی رو باید رعایت کرد ولی خیلی اهسته وآروم و در قالب صحبت های معمولی نه دعوا و دیکته کردن 

خیالت راحت درست میشه 

فقط با معلمش جدی برخورد کن حق چنین رفتاری رو ندارن هیچ، اثرش رو بچه و تمایلش به درس خیلی بده 

ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!
2728
حالا خیر سرش بردمش غیر انتفاعی..این معلم جدید اومده همش معلم دختر بوده امسال سال اولشه پسر درس میده

برو پیش مدیر. خیلی رفتارش بده. بدتر از این دیگه نمیتونست رفتار کنه. بچه رو به زدن تهدید میکنه. تحقیرش میکنه. دیگه میخواست چیکار کنه. به مدیر بگو کلاس دخترتو عوض کنین

2738
مگه حضوری میره؟ خیلی بده اینطوری. حتما مدرسه شو عوض کن چون اگه بهش اعتراض کنی یه جور دیگه اذیتش میکن ...

غیرانتفاعی یک ساعت ونیم میره...همش میگه تو یک ساعت من دیگه وقت ندارم بچه ساکت کنم

دختر من کلاس اول بود یکی از بچه های کلاسشون  نمینشست پشت نیمکت پا میشد راه میرفت خب بچه ان درست میشن به مرور 

واقعا یک معلم کلاس اولی رسالتش سنگینه 

یعنی که چه من خودم بچمو دعوا میکنم ۵ سالشه ولی کسی بهش بگه بالا چشمت ابرو حسابی جوابشو میدم

بهشم گفتم هیچکس حق نداره دعوات کنه یا اذیتت کنه یا سرت داد بزنه و بزنتت

بعدا سر کوچیکتر از خودش خالی میکنه

خودت نمیتونی به پدرش بگو اعتراض کنه بگو ایرادی داره به ما اطلاع بدید خودمون بهش میگیم نه که بچه را تهدید کنی و توسرس بزنی

جلو بچت نه ها

خودت به بچت بگو کلاس نظم داره باید بشینی و سر کلاس قانون رو رعایت کنی

مدرسه یا کلاسشو حداقل عوض کن

استارتر بیشتراز معلم از تو اعصبانی شدم باید جرش میدادی نسل ما رو که  تو مدرسه تو سری خور بار آو ...

چی باید میگفتم؟فقط به پسرم میگفتم قول بده بچه خوبی باشه اونم میگفت قولش بدرد من نمیخوره یک ساعت قول میده دوباره همونه

از ساعت ده تا حالا اومدم تو اتاق  دارم گریه میکنم که پسرم نبینه..خاک برسرم کم زبونم همش میگفتم ...

اتفاقا اینا رو هرچی بهشون بگی چسم بدتر میکنن 

کم میمونه مشکلات مدرسه رو بندازن تقصیر بچه ی تو 

با معلم صحبت نکن با مدیر صحبت کن چون مدرسه غیرانتفاعی هم هست جواب میده 

2706