2726
عنوان

از وقتی از مدرسه پسرم اومدم همش دارم گریه میکنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 36898 بازدید | 471 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باید میشتی مینداختی روی بند خشک شه😒

لایک نکنید پلیییییز 💔  توجه توجه💓     اگر می خواهید تاپیک شما پربازدید شود اکیپ دالتونز را تگ کنید😜😎  پس از بازرسی تاپیک شما آن را در کسری از ثانیه پربازدید میکنیم😌😎     من دالتونز ای ام👊    لطفا با حیوانات مهربان باشید😢😍     اینم بدونید که اه حیوانات دامن تون رو میگیره مطمئن باشید.😒🐧   حامی حیواناتم😏     دوستون دارم❤💋     تیکر بلند شدن موهامه👀       دختر ارشد تابستون🍒🌞🐰    یه دختر شاد و بازیگوش 🐾🌊     که عاشق لاک و رژ لب شیطوونی با دوستاشه💅💄👠👭    
من کم زبونم فقط وایسادم نگاهش میکردم    

من بودم خط کشو می گرفتم خود معلم رو می زدم می گفتم ببین چقدر غرورت له شد ناراحت شدی خجالت کشیدی اعتماد بنفس پایین اومد دردت گرفت 

پس چرا باید با یه بچه ۷ ساله با خشونت رفتار کنی کی این اجازه رو بهت داده بعدم می رفتم مستقیم آموزش پرورش

خودت بچتو بهتر میشناسی اگه فکر میکنی این حرکت حقش نیست برخورد کن...چون واقعا بعضی بچه ها باید سخت برخورد بشه باهاشون و این همون تهدید کردنه دیگه بلکه شاید جواب بده

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
حالا خیر سرش بردمش غیر انتفاعی..این معلم جدید اومده همش معلم دختر بوده امسال سال اولشه پسر درس میده

ببرش یه مدرسه دیگه نذار دیر بشه این معلمه شعور نداره که با بچه کلاس اول اینجوری حرف میزنه

2706