2137
2106
عنوان

از وقتی از مدرسه پسرم اومدم همش دارم گریه میکنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 13718 بازدید | 469 پست

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

از ساعت ده تا حالا اومدم تو اتاق  دارم گریه میکنم که پسرم نبینه..خاک برسرم کم زبونم همش میگفتم ...

واقعا که...یعنی چی شما درست میگی..از حق بچه دفاع کن اینطوری اونم‌مثل خودت توسری خور بار میاری...به بار بخاطر بچم  که مدیر مدرسه باهاش دعوا کرده بود رفتم مدرسه انقدر داد و بیداد و تهدید کردمش که بالاخره از بچه عذر خواهی کرد جلسه تشکیل دادن و من جلوی همه به پسرم گفتم ..پسرم نترس سرتو بالا بگیر و از حقت دفاع کن نزار کسی تحقیرت کنه..همه معلما ترسیده بودن ازم...گفتم میرم منطقه شکایت می کنم آخرسر برای اینکه شر بخوابه  مدیره از پسرم عذر خواهی کرد..

Shsh
2050
معلم هم باید عوض کنن بقیه پچه ها گناه دارن اذیت می‌شن    

به مدیرش گفتم هر روز یه بچه میاره دفتر ..همه از دستش عاصی هستن اگر هنر درس دادن داره باید خودش بتونه مشکل بچه حل کنه نه اینکه با داد و تهدید روانی 

2183
به من اشتباه گفتن ابتدایی پایش قوی میشه بزار غیر انتفاعی

تو ابتدایی دولتی بهتره چون بهتر رسیدگی می کنن و ازشون کار می خوان ولی غیر انتفاعی پول میدی یه نمره ۲۰  یا عالی الکی به بچه میدن  و تمام  ولی مدرسه عادی نمره  واقعی رو میدن ترسی هم ندارن که دانش آموز بذاره بره 

دردم از یار است  و درمان نیز هم  
به من اشتباه گفتن ابتدایی پایش قوی میشه بزار غیر انتفاعی

خودم دانش آموز داشتم که از غیر انتفاعی او مده بود دولتی  و مادرش گفت چقدر دولتی بهتره اونجا اینقدر که شما   به درس و خط بچه  توجه می کنین تو غیر انتفاعی توجه نمی شد  ه  

دردم از یار است  و درمان نیز هم