2733
2734

بذار بانک صادرات بلند مدت

میگن سودش خوبه

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بذار بانک صادرات بلند مدت میگن سودش خوبه

بلند مدت یعنی نمی‌تونیم پولو برداریم؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

درسته نمیتونی برداری

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
2738
درسته نمیتونی برداری

مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

گه بیست درصد سود سالانه اش باشه میشه بیست میلیون سود که تو ۱۲ ماه ،ماهی یک میلیون ششصد سود پرداخت میشه 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

اگه برداری حسابت رو کوتاه مدت می کنند و سودش فکر کنم ۱۰ درصد میشه و سودهایی که بهت دادند رو میگیرند یعنی از اصل پول کم می کنند 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
اگه برداری حسابت رو کوتاه مدت می کنند و سودش فکر کنم ۱۰ درصد میشه و سودهایی که بهت دادند رو میگیرند ...

آها مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لوتوس پارسیان هم خونه هم میتونی هر وقت خواستی پولت رو برداری هم سودش با بلند مدت یکیه 

2706