2737
2734
عنوان

۵سال تحت بازی روانپزشکی

196 بازدید | 21 پست

۵سال تمام از زندگیم عقب افتادم..و روزی بالای۱۵تاقرص اعصاب خوردم تابه امروز.حالم روز ب روز بدتر شد و جنونم بیشتر

الان بعد۵سال دارم قرصاموترک میکنم.دچار سندرم ترک شدم مثل معتادا اما ادامه میدم و دیگه کنارشون میزارم.یعنی از این بدترمیشه؟فک کنم این سالا همش درگیر بازی روانپزشکی بودم و الکی دارو به خوردم دادن....داروها حالمو بدمیکردن.داروها منو احمق و کودن کردن...داروها کارو زندگیمو نابود کردن... الان اما دارم میجنگم بدون این اشغالا زندگی کنم... ک برگردم و بسازم این سالهای روانی بودن رو...برام دعاکنید

خدا کمک کنه بت👌🏻

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشالله موفق باشید

یهو کنار نزار

کم کم کمش کن

درخواست قبول نمیکنم🙏🙏🙏.....⁣مشکل از جایی شروع شد که یک مشت آدمِ اشتباه ؛با هم به زیرِ سقف هایی رفتند ،که قرار بود میزبانِ آدم های درست باشد ...🍃🎈🍃🎈🍃🎈🍃مشکل از جایی شروع شد ؛که دو نفرهایی با هم جفت شدند ؛که هرکدام یا دلشان جایِ دیگری بود ،یا دنیاهایشان با هم فرق داشت ...دونفری که حتی سرِ سوزنی یکدیگر را نمی فهمیدند ...مشکل از جایی شروع شد ؛که بیشترِ دو نفرهای جهان ،هم خانه شدند اما همدل نشدند ...فارغ شدند اما عاشق نشدند ... !و مشکلِ اصلی درست همان جایی شروع شد ؛که همان دونفرهایِ اشتباهی ؛سه نفر شدند ... !!!
2738

خدا کمکت کنه اما یهویی نزارشون کنار

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
وای دقیقا شرایط منو داری فقط من یک سال توسط پزشکم بازی خوردم و الان یک ماهه کنار گذاشتم دارم ب جنو ...

برو پیش پزشکت بگو حداقل به مرور کم کنه برات

مودب بودن شما در فضای مجازی نشون دهنده فرهنگ و اصالت بالای شماست .

بهیچ عنوان سرخود کنار نذار دیدم که میگم

خدایا میدونم کار خودت بود شکرت! تو منو شنیدی،وقتی سکوت کرده بودم..تو کنارم موندی وقتی کسی نبود..و تو نور رو بهم نشون دادی وقتی که همه جا تاریک بود                                     مرسی که هستی و خدایی میکنی،من دلم خیلی بهت گرمه❤

همه ما از این دکترا رکب خوردیم منم یک سال الکی بخاطر جوشام آنتی بیوتیک خوردم معدمو داغون کردم بعدش رفتم پیش پزشک عمومی با یه پماد دست ساز جوشام خوب شد.خدا لعنت کنه این بی وجدانارو

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤

من حدودا ۲ ماه به اصرار مادرم پیش یه روانشناس روانی میرفتم که اونم همین کارو داشت باهام میکرد. همش خواب بودم مریض شده بودم بی‌حال بودم.

وقتی متوجه تغییراتم شدم دیگه قرصارو نمیخوردم و یواشکی سر به نیستشون میکردم ولی مامانم فکر میکرد میخورم.

خیلی بده خیلی.

۳ سال پیش یه مشاور رو پیدا کردم که هنوزم یه وقتایی پیشش میرم.

کلا خیلی نمیشه به هرکسی اعتماد کرد تو این صنعت چون واقعا زندگی آدمو میتونن راحت به هم بریزن

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐
2706