2726
عنوان

شما بودین ناراحت میشدین؟

282 بازدید | 27 پست

من با خانم همسایه سر یه مساله ای مربوط به ساختمون بحثمون شد ینی درواقع اون شروع کرد. بعد تقریبا باهم سلام هم نمیکنیم. حالا اون شب تو پارکینگ اون خانومه داشت رد میشد.‌شوهر من عمدا ایستاد و معطل کرد تا اون برسه بهش و بهش سلام کنه . ولی اون خانوم جوابش رو نداد 

حالا موندم ب شوهر نفهمم چی بگم. طوری رفتار میکنه انگار تقصیر منه. اصلا عزت نفس نداره اون مارو با خاک یکسان کرده ولی بازم این رفتارا ینی چی

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بحث عزت نفس نیست شوهرتون مرد خوبیه که خواسته آشتی بیفته بینتون با این سلام همسایه تون ماشالله خانو ...

خیلی خانم از خودراضی و تندی هست. 

راستش منو اون خانم اصلا از اول هم باهم ارتباطی بینمون نبوده ک بخوایم اشتی کنیم

زنه حالش رو گرفت تو بیخیالش شو

یاد گرفتم به خودم احترام بذارم تا همواره مورد احترام و عنایت قرار بگیرم بهترین لباس و بهترین ادکلن مختص مصرف روزانه منه...بهترین ظرف ها و بهترین خوراکی ها برای خودمه مهمان جای خود....موهام هر روز شونه شده و با کوچکترین مریضی به خودم میرسم این تن منه با ارزش ترین دارایی که دارم و همیشه عاشق خودم میمونم تا عاشقم باشن♥️یاد بگیریم خود را دوست داشته باشیم 
😒😒اون زنه شعور خودشووتربیت خانوادشو نشون داد بیخیال بابا ارزش فکر کردن وحرص خوردن ندارن اینجورادم ...

بابا بخاطر رفتار شوهرم ناراحتم 

تقصیر اون خانومه س ک فحش آبا و اجدادمون رو داد . حالا شوهر من بهش سلام میکنه

چه لزومی داشت سلام کنه وقتی شما باهم بحث داشتین 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
چه لزومی داشت سلام کنه وقتی شما باهم بحث داشتین 

بخدا منم همینو موندم 

تو این ساختمون همه باهم ی جوری فامیلن . و در ارتباطن . شوهر من ب من میگه تو با همسایه ها رفت و امد نمیکنی چرا. حتی رفته ب مادرش گفته 

مادرش بمن میگه همسایه ها و میشناسی تو این دوسال؟ 

نمیدونم چیکار کنم بخدا از حرص دارم میترکم از دست این خانواده 

2706