2733
2734

تاپیک ها ک میمونن همیشه 

اکانت هم @نی_نی_یار_3    

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب پس پاک کردن اکانت به چ درد میخوره وقتی تاپیک ها و اسمم میمونه😐 این تایپک ها. را کی می‌تونه بخون ...

مثلا کسی سؤالای شمارو داشته باشه توی گوگل سرچ کنه شاید تاپیک شما بره بالا 

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
2738
منظورتونو متوجه نشدم،🥲

یهنی نی یاری هست 

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2

تک نشد 

باید لینک تاپیکاتم بدی به اون پاک کنه نی نی یارای دیگه این کارو نمیکنن 

بترکونی کاربری تو تاپیکاتم میمونن

تو یک نفر نیستی تو یک دنیایی.....sh
خب چرا پس تگ نشد من ازش استفاده کنم😞

باید بریتو این تاپیک بزاری الان نیس نی نی یار ساعت2میادتاپیکش قفله 

بعدشم تاپیکاتم باید شخصی باشه تا بترکونه یعنی از خودت زندگیت یا یه چیزی که بهت مربوط میشه باشه در غیر این صورت  پاک نمیکنه   لینک گذاشتنم خرابه باید لینکتو غیر فعال کنی بفرستی  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c 

تو یک نفر نیستی تو یک دنیایی.....sh