2737
2734
عنوان

کیک خامه ای من پز+📷

578 بازدید | 34 پست

بچه ها من برای اولین بار کیک خامه ای پختم قبلا تو خامه کشی مشکل داشتم موقع خامه کشی خورده ریزه های کیک قاطی خامه میشد و شکلش رو بد میکرد کسی چیزی درمورد خامه کشی میدونه یادم بده فوت و فنی چیزی امروز تولد همسرمه و خودم کیک میپزم میخوام امروز اونجوری نشه

اینم از کیک خامه ای اولین بار پختم 👇👇👇

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی خوبه 

نوش جان

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎
2738
چه خوب شده

میخوام بهترم بشه ..ایرادش تو اون خورده ریزه های کیکه که قاطی شده با خامه😭😭

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم

خامه ات خیلی غلیظ شده چون اون شکوفه ها ترک خورده، بعدم اول یه لایه نازک خامه بکش بزار نیم ساعت فریزر، بعد از روش خامه بکش دوباره، کیک قاتی نمیشه 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2706