2733
2734

چند وقت برای ما قبض آب نمیومد بعد دیگه رفتیم گفتیم ۱۰۰ پول آب اومد دیروز اومده آب رو قطع کنه میگم آقا برای ما قبض نمیومد باشه الان زنگ میزنم پرداخت می‌کنه شوهرم دیگه پرداخت کردیم دوباره مرده امروز اومده دم در صدبار در زده رفتم میگم پرداخت کردیم دوباره چرا اومدی میگه شماره پیگیری بده دادم در کنتور رو محکم کوبید با بچم رفته بودم کلی نرسیدیم میگه توی این ساختمون هیچکی نیست اینقدر در میزنم گفتم همه سرکارن آقا با دعوا رفت کلی گریه کردم آخه دیروز تا اومد پرداخت کردیم دیگه

گریه چرا اخه...

چرا ضعف دارید

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه ربطی به پایداری ظلم داشت 

این یه انسان بی شعور بود که از قضا اعصابم نداشت 

چرا گریه کردی داد میزدی سرش 

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن
2738

میگمااا

قبض نیومد درست!

ولی خدایی خودتون به ذهنتون نرسیده چند ماهه نیومده و دارین مصرف میکنین خب شاید قطع بشه؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
بیسعوره نفهم برو اداره اب گزارس بده غلط کرده مرتیکه بیشعور

نه نکنین..نون اون بیچاره هم قطع نشه

بسپار بخدا

بگذر

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
چه ربطی به پایداری ظلم داشت  این یه انسان بی شعور بود که از قضا اعصابم نداشت  چرا گریه ک ...

پایدار بودن ظلم از این جهت که هیچ وقت آبمون فشار نداره نصف اوقاتم قطعه اونوقت اینجوری برای پولش در رو میکوبن رومون

به اون ربطی نداشت اینجوری جوش بیاره

چون فوقش آب قطع میشد برای شما

ولی وقتی قبض نمیاد پیگیری کنین یا وقتی اومدن نبودین برای مامور پشت تلفن ارقام کنتور بخونین اینجوری به ضررتونه 

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2706