2737
2734
عنوان

من هروقت که از کیت استفاده میکنم دوتا خط داره یعنی چی

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 24 پست
فکر کنم منظورش بیبی چکه!!! به جوابی که داده به من نگاه کن، شایدم من اشتباه متوجه شدم

نمیدونم والا شایدم🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...
احتمال داره، یه آزمایش بدی خیال خودت راحت میشه، ان شاءالله به حاجت دلت برسی

مرسی گلم💖

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز منظورت از کیت چیه؟بی بی چک یا تخمک گذاری؟

تخمک گذاری 

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
2728
هعی خداا من ک دیگ از کیت استفاده نمیکنم خسته شدم خدایی...🐰

چند ماهه اقدامی؟

من تازه رفتم سر کیت

خب الان مشکل کجاست؟تخمک گذاری انجام شده دیگه میتونی اقدام کنی

آخه هر وقتی میزنم دوتا خطه 

مگه‌میشه من همیشه درحال تخمک گذاری باشم؟

بعد تازه پاک شدم یعنی تا ده ۱۵روز دیگه باید پریود شم‌

درصورتیکه همیشه عقب میفته

چند ماهه اقدامی؟ من تازه رفتم سر کیت

سه ساله....🐰

انشالله زودی باردار شی ....💛

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...
2738
سه ساله....🐰 انشالله زودی باردار شی ....💛

همچنین گلم💖💖

اون نشونه هورمون ال اچ که همیشه هست فقط کم و زیاد میشه

مثبتش زمانیه که خط t یا هم رنگ c بشه یا پررنگ تر

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️