2726
عنوان

حس میکنم یا واقعیه؟!

104 بازدید | 11 پست

حس میکنم زیاد به دل نمیشینم با اینکه خیلی سعی میکنم با همه خوب باشم ولی خب خوب بودن تو دنیای من معنیش فرق داره با بقیه

حس میکنم بابام یا حتی زن بابام (که انشالله خیر نبینه🙂)

خواهرمو بیشتر قبول دارن تا من

مثلا دوستای مشترک‌منو خواهرم اگ برامون هدیه بخرن بسته بندیشو متفاوت میکنن همیشه اون خوشگله رو میدن به ابجیم🙁

مثلا وقتی بابام میاد همش حال خواهرمو میپرسه میگه دختر خوشگل و غرغروی منی

ولی اصلا به من هیچی نمیگه

بچه هم نیستم که بگم حساس شدم ۲۲ سالمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا اینا به کنار خانواده برای من زیاد مهم نیس بنا به دلایلی 

اما حتی کسی که دوسش دارم وقتی دعوامون میشه همش میگه پس بچه های کلاس پشتت درست میگفتن تو خودخواهی فقط فکر خودتی 

وقتی بهش میگم تو که شنیدی چرا اومدی سمتم یا حالا که دیدی چرا نمیری 

میگه من خرم عاشقم

2728
بعضی ها جذاب ترن چیز عجیبی نیست.فقط اگه حقی ازت ضایع میشه اعتراض کن و بی زبون نباش

من اصلا ناراحت نمیشم که بابام به ابجیم بیشتر محبت کنه

ولی اینکه خیلی منو ندیده میگیره ناراحتم میکنه

یبارم بهش گفتم بهم‌خندید

خوب بودن تو دنیای تو فرق داره یعنی چی؟ شاید مشکل از همینجاست

ببین هزیزم مثلا من خیلی پایه نیستم که دوستم هر جا گفت برم میبینم که ایا برای خودم بد میشه یا نه

یذره فکر منافع خودمم

ولی جاهایی که دوستام یا خانوادم هیچکیو نداشتن کمکشون کنه من پیششون بودم کارایی کردم ک واقعا بزرگ بوده ولی به چشم‌نمیاد

ببین هزیزم مثلا من خیلی پایه نیستم که دوستم هر جا گفت برم میبینم که ایا برای خودم بد میشه یا نه یذر ...

خب این که به منافع خودت باشی طبیعیه و درست هم هست مگه اینکه زیادی به فکر منافعت باشی و بقیه رو آدم حساب نکنی که در اون صورت اونام حق دارن خیلی تحویلت نگیرن

شایدم به نظرشون خیلی قوی و مستقلی و این جور مسائل برات مهم نیست و فکر نمیکنن نیازی باشه هی نازتو بخرن

صلوات میفرستین برام؟   دمتون گرم
خب این که به منافع خودت باشی طبیعیه و درست هم هست مگه اینکه زیادی به فکر منافعت باشی و بقیه رو آدم ح ...

اره شاید درست میگید اخه من هنیشه وانمود میکنم که خودم تنهایی از پس همه چی برمیام