2726
عنوان

دکتر پوست و مو

102 بازدید | 13 پست

خدایی پیش هر کی میرین، پیش حمیده فرج زاده نرین.... برای ۲۵ روز بعد بهم نوبت داد... بعد تایم نوبت من، ۱۰ نفر جلومن... هی تموم نمیشه‌... گفتن بریم یه ساعت دیگه بیاین... رفتیم.... وقتی اومدیم هنوز کاره یک نفر رو راه انداخته بودن😑

ربطی نداره ها به هر حال خوشگلی دردسر داره😉 

من خودم پیش دکتر  پوستم میرفتم از چند هفته قبل باید وقت میگرفتم بازم مطب که میرفتم ۲-۳ ساعتی معطل میشدم مهم نتیجه بود که خیلی راضی بودم 🤷🏻‍♀️

زندگی تاس خوب اوردن نیست...تاس بد رو خوب بازی کردنه⭐️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطی نداره ها به هر حال خوشگلی دردسر داره😉  من خودم پیش دکتر  پوستم میرفتم از ...

کی بود اسمشون

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2728
ربطی نداره ها به هر حال خوشگلی دردسر داره😉  من خودم پیش دکتر  پوستم میرفتم از ...

خوشگلی کجا بود... مشکلم ریزش موی شدیده... با ناز ،برای ۲۵ روز  بعد بهتون نوبت بده... بعد بگن برو یه ساعت دیگه بیا... دوباره بیایم میگن خودتون خواستین بیاین، مجبورتون نکردیم

خوشگلی کجا بود... مشکلم ریزش موی شدیده... با ناز ،برای ۲۵ روز  بعد بهتون نوبت بده... بعد بگن بر ...

همه جا همینه الکی خودتو ناراحت نکن ارزش نداره مهم اینه مشکلت حل شه ❤️ 

همه جا همینه الکی خودتو ناراحت نکن ارزش نداره مهم اینه مشکلت حل شه ❤️ 

نه... دکتری با همین سطح ایشون هست که حاضره همین الان ویزیت کنه.... ولی چون نوبت یه دکتره دیگه رو گرفتم و پول ویزیت دادم، قبول نکرد دکتره

فکز نمیکنم حل بشه😑🤣

ناامید نباش حل میشه کنار داروهایی که دکتر بهت میده اگه اینستا داری بزن پیج sogand_haircar واسه مو چیزای خوبی گفته من خودمم یه دوره ریزش مو داشتم با ماسک اسنشال اویلش خوب شد 

فکر نمیکنم ریزش موی هورمونی با ماسک مو درست بشه خاهر😳🤣

انقدر منفی بافی نکن دختر 

تا نوبتت بشه برو تو پیجی که گفتم یه نگاهی بنداز هایلایتاشو

حل  میشه ناامید نباش ایشالله موهات خرمن خرمن میشه که نمیتونی شونه کنی 😉