2737
2734
عنوان

خيلي از بابام ناراحتم خيلي زياد💔

487 بازدید | 26 پست

ديشب يك كلمه بهش گفتم فردا داري ميري بيرون منم ببر ي تيشرته ديدم خوشم اومده ميخوام بخرم

چنان وحشي بازي دراورد و داد زد كه هروقت بابات مرد برو بخر و داشت شام ميخوردلقمه اش رو پرت كرد قهركرد رفت تواتاق

سرچي؟ سراينكه من ميخوام تيشرت بخرم! مني ك اخرين مانتووشلوارم براي پارسال بوده تيشرت واكفش واينا ك ٣سال پيش

-

ازپول بابامم نميخواستم بخرم از حقوق مامانم كه مال منه الان(چون فوت شده) ميخواستم بخرم

صبح بهش گفتم بابا رفتارت خيلي زشت بود 

تازه باكمال پررويي ميگه اره ازاين ب بعد انقد سرت داد ميكشم كه عادت كني رفتي خونه شوهرسرت هوار كشيد بهت برنخوره!

ميگم دستت دردنكنه جااينكه بگي كسي حق نداره باتو بدحرف بزنه تازه ميگي ميخوام عادت كتي

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!
خو چرا اینطوری کرد

نميدونم

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بابات قهر کرد رفت؟! چه رفتار بچگانه ای منم بودم ناراحت میشدم ... ولی کلا بابا ها واسه خرید همیشه مق ...

اينش هيچي اين ك ميگه انقدر سرت داد ميكشم كه عاذت كني خيلي زشت بود

همه دخترا ميرن خونه شوهر، دلشون گرمه باباشون پشتشونه وقت مشكل 

اونوقت اين به مني كه نه مادر ن خواهر ن برادر ندارم اينطوري ميگه

من حتی از کلمه پدر متنفرم 😐 خب تنها بری بخری چی میشه؟ نبايد اجازه بدی سرت داد بزنه. 

هميشه تنهاميرم 

ديدم اين مسيرش اون سمته منم باخودش ببره نمي دونستم انقدر وحشي ميشه

هميشه تنهاميرم  ديدم اين مسيرش اون سمته منم باخودش ببره نمي دونستم انقدر وحشي ميشه

خب بازم تنها برو 

اون رفتارشم فراموش کن، معلوم نیست از کجا دلش پر بوده سر شما خالی کرده. 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2706