2737
2734
عنوان

زایمانم نزدیکه برای یخچال خونه چی بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2028 بازدید | 78 پست
عزیزم نمیدونم شما رسم و رسومتون چسه ولی وقتی مهمان خونه آدم هستن پس هزینه ها هم گردن صاحب خونست&nbs ...

ما جایی میریم نهایتا یکروز بمونیم 

اگر هم پدرمادرم بخان برن خونه برادرم همه چی براشون میخرن با خودشون میبرن 

میشه با دلهای پاکتون برای مامان شدنم صلوات بفرستید

اخه کسی که زایمان میکنه نباید یک لشگر راه بیفتن برن خونش بمونن چند روز مگه میتونه پذیرایی بکنه اون کسی هم که میخواد بیاد کمک نهایت بتونه به خود مادر و بچه برسه بیکار نیست که مهمون داری بکنه من که به همه گفتن مهمونی ناهار یا شام رستوران در خدمتیم بعدشم هر کی خواست بیاد در حد دو سه نفره بیان و برن قدمشون خودشونم پذیرایی کنن از خودشون رو چشم گفتم کسی که داره من و جمع میکنه نوکر من نیست که بگم پذیرایی بکن بچه نوزاد تو این فصل بخوان یک عده ادم بریزن تو خونه سرماخوردگی بگیره چیکار کنه ادم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه کسی که زایمان میکنه نباید یک لشگر راه بیفتن برن خونش بمونن چند روز مگه میتونه پذیرایی بکنه اون ک ...

حرف منم همینه بعدشم تو این شرایط اقتصادی خرجشون با اومدن بچه بیشترم بشه بعد هی باید بخرن بریزن تو شکم مهمونا اینجوریش رو ندیده بودم تاحالا 

ما جایی میریم نهایتا یکروز بمونیم  اگر هم پدرمادرم بخان برن خونه برادرم همه چی براشون میخرن با ...

ما اصلا نمیمونیم حالا خواهر من میگه یعنی تو نمیخوای اون چند روز همه رو دعوت کنی بیان خونت شام و ناهار گفتم نه مگه من میتونم پاشم غذا درست کنم بعدشم مگه زمان قدیم هست که یک هیئت راه بیفتن برن خونه کسی شام و ناهار مگه ما چقد جا داریم بچه نوزاد و من تو خطر بندازم که بقیه بیان مهمونی بعد منم جمع کنم و بشورم و بپزم با بخیه هام

2731
حرف منم همینه بعدشم تو این شرایط اقتصادی خرجشون با اومدن بچه بیشترم بشه بعد هی باید بخرن بریزن تو شک ...

هر کسی باید خودش عقل داشته باشه نره نمیشه ادم بگه نیاین ولی تا حالا نا ندیدیم یک نفر بخواد زایمان بکنه ملت بریزن تو خونش یک هفته بخور و بخواب خواهر من مادرشوهرش و همه رفتن خونش یک هفته مامانمم رفته بود کمکش مثلا شهرستان بود بدبخت تمام بخیه هاش باز شده بود گفت دیدم شلوغه خودمم کمک میکردم خوردن رفتن این تا یک ماه درگیر بخیه هاش بود 

گوشت و مرغ و ماهی و پیاز سرخ شده و بادمجون سرخ شده و لوبیا سبز و باقالی که البته الان خشک شده اش هست و هویج خلالی و تکه ای و فلفل دلمه ای خرد شده و کرفس اینا وسیله ای هستن که اگه فریزرت باشه مادرشوهرت برای درست کردن غذاراحتتر هستن و بهتر به شما و نوزادتون میرسن

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد  
مامانم اینا هستن . مادرشوهرم فقط بخاطر پسربودن بچه داره میاد پسرپرستن یردخترم نیومداصلا

خاک برسرشون ان شاءالله نتونن بیان حالا که پسردوستن و فرق میزارن 

هر چی که همیشه میگرفتی ، فقط بیشتر!

باید پر باشه دیگه، مخصوصا فریزری ها که خراب نمیشن بیشتر بگیر

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738

مرغ گوشت سبزی قرمه سبزی سوپ وکوکو بگیر هویج وسینه مرغ بگیر حتما قند چای لپه عدس نخود لوبیا وسایل صبحانه رب ادیه جات بگیر داشته باشی راستی روغن پاک یا همون روغن زرد تخم مرغ رسمی........

هر کسی باید خودش عقل داشته باشه نره نمیشه ادم بگه نیاین ولی تا حالا نا ندیدیم یک نفر بخواد زایمان بک ...

چرا نمیشه برن یکروز نهایتا چون شهرستان هستن برگردن به خراب شده خودشون 

اگر هم نزدیکن دوساعت برن بشینن کادوشون رو بدن و برن خونه خودشون 

این تاپیکها رو میبینم افصابم خراب میشه جهان سوم واقعا اینجاس تو کشورهای خارجی تازه یک پرستار همراه مادر میفرستن از بیمارستان خونه تا کارهاشو بکنه نه چیزی بنام مهمونی دارن نه اینچیزها میان نهایتا یکساعت تبریک میگن و میرن کادوشونم میدن تمام 

2706