2733
2734
عنوان

برخورد با خانواده شوهرم

337 بازدید | 40 پست

سلام تقریبا یک ماه اینده عروسیمه و شهردیگه ازدواج کردم.قراربود باخانواده شوهرم تو یک ساختمون زندگی کنم ولی من قبول نکردم و گفتم خونه باید جداباشه.حالا قراره خونم جدا بشه و ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پیاده تا خونه مادرشوهرم راهه.بنظرتون از اول باید چطور جلو برم برای بعداز عروسی که خانواده شوهرم حد هاشون را بفهمن و ...

چون بالاخره خونمون هم نزدیکه.ممکنه مادرشوهرم بخواد بیاد خونم.من چطوری و چکارایی انجام بدم که حدها حفظ بشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول اینکه ببخشید رک میگم ولی کوزت بازی در نمیاری

بعدم احترام ورسمی 

زیادم صمیمی نشو باهاشون

حرفاتم به اونا نگو

عشق زندگیم خوش اومدی به دنیا مامانو بابا داداش عاشقتن😘😘
2738

مثل‌صاحب‌پسرشون‌باهاشون‌رفتار نکن،مهربون ولی بدون صمیمیت زیاد،احترام مادر شوهر و‌پدر شوهر مثل پدر و مادر واجبه،سعی کن هیچ وقت توروشون مستقیم چیزی نگی،هیچ چیزیم جز احترام متقابل قانون بینتون نباشه نه آمدوشد نه نظر خواهی زیاد،…

مثل‌صاحب‌پسرشون‌باهاشون‌رفتار نکن،مهربون ولی بدون صمیمیت زیاد،احترام مادر شوهر و‌پدر شوهر مثل پدر و ...

مادرشوهرم خیلی پرتوقعه.توقع داره مدام خونش باشم بنظرتون چه برخوردی کنم

نه من اهل دعوت اونطوری نیستم ولی خب شوهرم خیلی تعارفیه

خودت ب مرور میتونی حلش کنی... رونده به شوهرت که تعارف الکی کنه... ولی خودتو بدجنس نشون ندی جلو شوهرت بی سیاستی نکن چندماه اول دلش میخاد زیاد بیاد خونه پسرش ذوق داره بزار قشنگ بیاد بعد دیگه عادت بده که بی خبر نیاد و تو بیشتر برو خونه اونا... الکی نترس شاید خودش رعایت کنه

2706