2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری دو سری درست میکنی؟ اون سری اولی سرد نمیشه؟

نه میریزمش تو قابلمه و رو شعله کم و شعله پخش کن سری دوم هم که می کشم رو دیس خیلی راحته بابا بگیر حتما یا میرم خرید روشنش می کنم اتوماته برمیگردم درست شده و خاموش شده خودش اسیر نمیشم که گازو خاموش کنم باهاش کیک و پیتزا و ... هم می پزن ولی من فقط با این برنج تستر دارم برا اون کارا ولی بچه بودم مادرم نداشت فری چیزی باهاش برامون کیک هم درست می کرد.

2731
منم😁😁😁👋👋👋

خدا رو شکر تنها نیستم پس😀😀😀😁😁

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
نصف عمرت بر فنا خواهر

واسه چی؟؟؟

بخدا بلد نیستم باش کار کنم

مامانم قبلا داشت بچه بودم درجه بندی داشت باش کار میکرد واسه من فقط یه دکمه داره من چمیدونم چمارش کنم☹☹☹

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
2738
[QUOTE=213079238]نه ابکش نمی کنیم من دارم ۱۲ نفره مهمون میاد دو سری درست می کنم عالی عالی مادرمم از ...

کاری شماری کردم با کرفس و تاپیک بامداد خمار و هر روز پیاده روی و ورزش با دستگاه های پارک ها خیلی خوب شدم الان بعد ۵ ماه اومدم مهمونی همه می گن چه لاغر و کوچولو شدی شدی مثل ۱۴ ساله ها اینقد حس خوبیه.

عصای دستمه برنج باهاش درست میکنم با ته دیگ برشته شوهرم خالی خالی فقط میخوره کیک هم درست میکنم باها ...

چجوری کیک باش درست میکنی؟؟

عکس پلوپزت رو میفرستی ببینم چجوریه

والا من نخریدم،قابلمه تا وقتی هست

کارم‌ رو راه میندازه 

الان فقط میگم کاش ساندویچ ساز میخریدم،چون همسرم خیلی اسنک دوست داره

با سرخ کن بدون روغن فیلیپس 

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
به منم یاد بده تا حالا ازش استفاده نکردم  برق زیاد مصرف نمیشه؟  چند دقیقه ای برنج میپزه؟ ...

خیلی راحته که

برنج رو بذار یه ساعت خیس بخوره

من بعدش زعفران هم دم میکنم قاطیش میکنم روغن هم میزنم(من یکم روغن بیشتر میزنم که مجلسی بشه)

بعد میریزم تو پلوپز مقدار آبش باید یه بند انگشت از سطح برنج باشه

گاهی بهش شوید خشک هم اضافه میکنم

دکمه داره روش نوشته ته دیگ برشنه اونو میزنم

۲۰ دقیقه اول جوش میاره تا آبش کشیده بشه حدود نیم ساعت بعدش هم دم میکشه.پلوپز من اینجوریه فکر کنم همه همینجوری باشه

مدل پلوپزت رو سرچ کن حتما آموزش داره.

2706