2733
2734
عنوان

بازی مرکب رو دیدم.. چقد غم انگیزه فیلمش.. 🥺😥💔

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 71 پست
پیرمرده که خودش صاحاب بازیه و زندس

جرررر شوخی میکنی 😐😐😳😳😳😳😳😳😳😳

. یه بار اومدم یه اسکناسِ پاره بدم به راننده تاکسی؛ اینقدر استرس داشتم که گفتم:دست شما درد نکنه، همین کنار نگه دارین، من پاره میشم..!🗿😂😂😂😂   ( چاکر همه نی نی سایتیا❤️)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو قسمت تیله ها دقت کنی پیرمرده گفت تاریخ تولد پسرم نزدیکه دو روز دیگست و آوریله!

اوایل فیلم هم جیحون رفت با عابر بانک مادرش پول بگیره تاریخ تولد خودش که آوریل بود رمز کارت بود.

این نکته رو داشته باش :)))

احتمالا فصل دوم پدر و پسر باشن.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
چرا😐 خیلی گناه داشت..  با علی و اون دختره که آخر اون مرد باهوش با چاقو کشتش

بعدا میفهمی واس چی گفتم😐

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
2731
هیچی زیاد دقت نکن 😐😂اینجوری نمک فیلم می‌ره 😑😂🔪💨

گفتن دیگه.. 

من برم ببینم فیلمو 😂😂

میگن پیر مرده صاحب بازی😐😐😐

. یه بار اومدم یه اسکناسِ پاره بدم به راننده تاکسی؛ اینقدر استرس داشتم که گفتم:دست شما درد نکنه، همین کنار نگه دارین، من پاره میشم..!🗿😂😂😂😂   ( چاکر همه نی نی سایتیا❤️)
الان براچی گفتی میذاشتی خودش ببینه اینجوری هیجانش رفت 😒

دقیقااا 

منم تا قسمت شیش نگاه کرده بودم به دوستم پیشنهاد دادم نگاه بکنه قشنگه 

گاو همه رو تعریف کرده بود دیگه ذوق و شوق نموند واسم 😐

تو قسمت تیله ها دقت کنی پیرمرده گفت تاریخ تولد پسرم نزدیکه دو روز دیگست و آوریله! اوایل فیلم ...

تو خیلی باهوشی 😂❤️

2738
نه دروغ میگن 😐 برو ببین بعد بیا کامنتارو بخون ,😐💨

باشه باشه من رفتم 🤣🤣🤣

تو قسمت تیله ها دقت کنی پیرمرده گفت تاریخ تولد پسرم نزدیکه دو روز دیگست و آوریله! اوایل فیلم ...

اره یه جای دیگه هم بود 

پسره پیر مرده رو میبینع میگه شما اینجا چیکار میکنید پیررمرده هم میگه همین اطراف زندگی می‌کنه 

کلا همه چیش شک بر انگیزه 😐💨

آره منم برای اون قسمت بغضم گرفت وقتی اون دختره بخاطر همبازیش خودش رو فدا کرد🙁

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست
دقیقا دلت واسه کی سوخت؟تا آخر دیدی؟

علی خیلی مظلوم بود توی قیلم

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
2706