2410
2553

بخصوص قسمت بازی تیله ها☹️😭

گریه کردم واسه فیلمش😐🚶🏼‍♀️

حتما ببینید فیلمشو خیلی هم هیجانی 😐... 

. یه بار اومدم یه اسکناسِ پاره بدم به راننده تاکسی؛ اینقدر استرس داشتم که گفتم:دست شما درد نکنه، همین کنار نگه دارین، من پاره میشم..!🗿😂😂😂😂   ( چاکر همه نی نی سایتیا❤️)

چیه الان چن وقته همش میگن این فیلم رو نگاه کنین خیلی غمگینه .ازکجا دانلود کنم

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دقیقا دلت واسه کی سوخت؟تا آخر دیدی؟

واسه پیر مرده و اون دختره 😭😭😭

. یه بار اومدم یه اسکناسِ پاره بدم به راننده تاکسی؛ اینقدر استرس داشتم که گفتم:دست شما درد نکنه، همین کنار نگه دارین، من پاره میشم..!🗿😂😂😂😂   ( چاکر همه نی نی سایتیا❤️)
2714

من دارم هانیبال میبینم دو قسمت دیگه مونده تمومش کنم و لعنتی مسخش شدم سریالای قبلش سو تفاهمی بیش نبوده

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

منم قسمت ۶ واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم خیلی غم انگیز بود😕

واسه علی دلم خیلی سوخت

آره خیلی مظلوم بود 😭😭 گول خورد 

2706