2733
2734

کسی که مصرفش هروئین هست ۸ ساله.

و هر چی کمپ و کلینیک رفته باشه ترک نکرده باشه راه حلش چیه که ترک کنه؟؟

خانوادش اگه به کلانتری بگن بیان ببرنش کمپ اجباری آیا درست میشه؟

کسیو میشناسید که با کمپ اجباری فرستادن ترک کرده باشه؟

اگه تجربه ای دارید بگین ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمپ اجباری دیگه نیست فقط باید با اراده خودش بره 

البته که هروئین و کلاً مواد افیونی دیگه ته خط مواده..

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728
2738
اونوقت شیشه کجای خطه؟؟

شیشه هروئین و کلا مواد سفید همش آخرشه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
نه بدتر انگار لج میکنن تا بیان بیرون دوباره شروع میکنن متادون درمانی رو پیشنهاد بدین البته نه سرخود ...

اگه خودش نخواد و اینقدر زورگو باشه که وسایل خونه رو ببره بفروشه چاره چیه؟

متادون هم میگه نمیخوام

اگه خودش نخواد و اینقدر زورگو باشه که وسایل خونه رو ببره بفروشه چاره چیه؟ متادون هم میگه نمیخوام

رهاش کنید به حال خودش

اگه خودش نخواد و اینقدر زورگو باشه که وسایل خونه رو ببره بفروشه چاره چیه؟

میگم ک اونجام بره بیاد وضع همینه،ما یه همسایه داریم علاوه بر وسایل خونه خودش وسایل مارو هم میدزده🤢از کفشامون نمیگذره

2706