2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیشتر از ۱۰۰۰

مثبته، عدد دقیق نمیزنه دیگه بالای ۱۰۰۰

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

مبارکه 😍

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام 😍خوبین منم خوبم بیاین خودمو واستون معرفی کنم اسمم نورالهدی و متولد ۸۲هستم سال ۹۸ ازدواج کردم 😍سال ۹۹/۵/۲۹تستم مثبت شد ومن بهترین حس دنیا رو تجربه کردم ۹۹/۵/۳۰ازمایشم مثبت شد جان مادر خوش اومدی به زندگیمون 😍😍۱۴۰۰/۲/۱۰دخترم عشق دلم بدنیا اومد مادر فدات بشه زایمان سختی داشتم ولی گذشت .....پنج ماهگی دخترم اقدام کردم اخه من عاشق بچم هر روز دعا و نذر و دکتر ولی .....در۱۲محرم۱۴۰۱ دونستم تخمدانهام داغونن ومن شانس بارداریم کمه😢میشه واسم دعا کنید خواهرهای گلم ممنونتون میشم انشاالله حاجت روا بشید اخه الان تقریبا دوسال رفت بشه ومن نشدم حالم خیلی بده 😢 توکلم به خداست خدایا نا امیدم نکن اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .... در تاریخ ۱۴۰۲/۹ دکترم  بهم گفت تو باردار نمیشی متاسفم ولی من امیدم به خداست ودر تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۰رفتم سونو گفت تو تنبلی تخمدان نداری وسالمی ویه فولیکول خوب هم داررری خدایاااااا شکرررت من مطمئنم تا عید نوروز ۱۴۰۳باردارررررم😍😍😍خدایاشکرررررت من عید نوروز ۱۴۰۳ باردارمممم😍😍میشه واسم دعا کنید سالم به دنیا بیاد؟
2738

مثبته فک.کنم عزیزم مبارکه😍دعا کنید منم این ماه منم مامان بشم😍ای خدااا کاش منم این ماه ازمایشم خوب بشه 

استارتر حتی اگر.خوشحالم نشدی برات ذوق کردم

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
مثبته فک.کنم عزیزم مبارکه😍دعا کنید منم این ماه منم مامان بشم😍ای خدااا کاش منم این ماه ازمایشم خوب ...

فدات عزیزم برات دعا میکنم توهم مامان بشی ایشالا سالم و سلامت بچتو بغل کنی 😘😘

اهان مرسی گلم 

خواهش میکنم😘 مبارکه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
اره عزیزم مبارکه  نمیدونم منک هنوز به کسی نگفتم نمیدونم واکنششون چی میشه؟ 😅😅

انشالله که سالم و خوش قدم باشه نظر بقیه مهم نیست♥️

😍منتظر اومدن فرشته ی زندگیمم😍
2706