2733
2734
عنوان

دیشب یه فیلم خیلی بد دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 26 پست
اون ک مرده بود چجوری کتکش میزدن اون میگفت نزنید 😐

⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
خوبه اینو دیدی  چند سال پیش تا چندماه افسردگی و استرس و خیلی بلاهای دیگه سرم اومد فقط فقط ب ...

حالا ای کاش تعریف نمیکردی ک چی بودن شاید بعضیا حالشون بد شه یا از سر کنجکاوی سرچ کنن ببینن

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا ای کاش تعریف نمیکردی ک چی بودن شاید بعضیا حالشون بد شه یا از سر کنجکاوی سرچ کنن ببینن

ببخشید ⁦☹️⁩ حذفش کردم

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
ببخشید ⁦☹️⁩ حذفش کردم

فدات عشقم 😘

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
2728
مررررد بوده 😂😂😂 عاشقتم

بریتنی تاپیک زده 

کیتم ک اینجاس 😍

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2738
منم میخواستم همینو بگم😐

جالب اینه متوجه نیستن شوخیه هی ریپلی میزنن برام توضیح میدن ک منظورش آقاس 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار.