2737
2734
عنوان

دیشب یه فیلم خیلی بد دیدم

640 بازدید | 26 پست

فیلمه واقعی بود ی مرده رو اینقدر کتک زدن التماس میکرد منو نزنین

ی جوری شدم از اون وقت

از اون وقت حالم ب شدت گرفته اس تا صبح کابوس میدیدم 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اون ک مرده بود چجوری کتکش میزدن

اون میگفت نزنید 😐

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
چرا میزدنش؟

نمیدونم 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
مگه سام پیشت نبودچرامیترسیدی؟؟؟

اصغری شبا خونه نیس

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
اون ک مرده بود چجوری کتکش میزدن اون میگفت نزنید 😐

ممنظورم مرد بود

2738
اصغری شبا خونه نیس

😂 کجاس

به هیچ عنوان دیگه کلیپ کتک زدن دعوا دزدی قتل تصادف و ... نگاه نکن و حتی مطالب مرتبط بهشون رو هم نخون. کاری که از دستمون برنمیاد فقط ویران کننده روح و اعصاب هستن.

اینم کم کم تو ذهنت کمرنگ میشه. برو قدم بزن. موسیقی گوش بده. آشپزی کن. دوش بگیر. حالت بهتر میشه

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
😂 کجاس

رل توئه بریتنی جون از من میپرسی چرا😂

باشگاه حتما 

2706