2733
2734
عنوان

اسمی بلدین مثل اسم آریوس باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 41 پست
نزدیکترین اسمی که به آریوس نزدیک باشه و قابل قبول باشه آریو هست .مگه اینکه از اسامی دیگه ای مثل سورن ...

اره ایناهم واقعا قشنگن اما آریو زیاد به دلم نیس حتی اراد هم گفتن بنظرم خیلی سبکه البته با رعایت احترام به سلیقه بقیه ، من از اسم ک از طبیعت الهام گرفته شده باشه واقعا خوشم میاد اما اسم پسرونه زیاد جذاب نیستن اما دخترونه ها چرا واقعا 

خوشکل خانوما میشه یه صلوات مهمونم کنین ،بگین بهم تا منم بفرستم براتون 😚♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂 من واقعا برام معنی مهمه بنظرت چه اسمی قشنگه؟!

با احترام به شما من اسمای امروزی رو نمی‌پسندم اسم پسر خودم امیررضاس 

قبل اینکه دنیا بیاد قصد داشتم بنیامین،ماهان.الیاس بزارم

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت😏
آریا 

دقیقا اولین اسم انتخابیمون اریا بود اما دخترذخالم ماه پیش زایمان کرد و اسم پرش گذاشته اریا

2731
آسام
سام، داستان خوشایند، حدیث خوش، همچنین از شخصیتهای شاهنامه و  اسم پهلوان ایرانی پسر نریمان و پدر زال و جهان پهلوان ایران در زمان منوچهر پادشاه پیشدادی، همچنین نام یکی از ایالتهای مرزی شمال شرقی هند که مجاور بنگلادش است.

آسیداد 
آسیدات، نام یکی از بزرگان هخامنشی

آسیم
(تلفظ: āsim) به لغت زند و پازند استاد عظیم الشأن و بلند مرتبه، (در پهلوی، asēm) آسیم به معنی سیم و نقره است – استاد بزرگ مرتبه واستاد عظیم الشأن

آسدین
نام موبدی در سده دهم یزگردی

آستیاژ
(تلفظ: āstiyāž) (= آستیاگس) (در اعلام) نام آخرین پادشاه ماد نزد یونانیان – آسپاداس، آخرین پادشاه ماد که از کورش کبیر پادشاه و موسس هخامنشیان شکست خورد

آسپیان
آبتین، روح کامل، انسان نیکو کار، از شخصیتهای شاهنامه، نام پدر فریدون پادشاه پیشدادی
💙لطفا برام دعا کنید حاجت روا بشم مشکلاتم حل بشه خیلی دلم شکسته است💔🍂  التماس دعا 🙏🏻💕.
آسام سام، داستان خوشایند، حدیث خوش، همچنین از شخصیتهای شاهنامه و  اسم پهلوان ایرانی پسر نریما ...

ممنونم عزیزم ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

اره ایناهم واقعا قشنگن اما آریو زیاد به دلم نیس حتی اراد هم گفتن بنظرم خیلی سبکه البته با رعایت احتر ...

عزیزم اسمایب که به طبیعت ربط دارن بیشتر دخترونس😅

الان کیان و کارن هم میذارن واسه پسرا .نظرتون درباره اینا چیه؟

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 
2738
دقیقا اولین اسم انتخابیمون اریا بود اما دخترذخالم ماه پیش زایمان کرد و اسم پرش گذاشته اریا

خوب توام بذار 

الان تو همه خانواده ها زهرا و فاطمه و علی و

غیر هست کسی نداشته 

عاشق و رند و نظربازم و میگویم فاش....تا بدانی که به چندین هنر آراسته‌ام....👍😜
اول مطمئن شو قبول نمیکنه

میدونی عزیز داخل سایت گفتن اصلا قبول نمیکنن خارجیه اما حضوری نرفتم بپرسم

یعنی هر اسمی ما نمی تونیم انتخاب کنیم 😕😭

نه متاسفانه بزن تو گوگل سایت ثبت احوال راهنمایی نام گذاری اسمو ک بنویسی میگ چی هستش چی ن 

آرتوش
از نامهای باستانی ارمنی

آریس
برزگر

آدریان
آدریانوس، نام یکی از امپراتوران روم

آدریانوس

آدریان، نام یکی از امپراتوران روم 

آرسن
مرد مبارز
💙لطفا برام دعا کنید حاجت روا بشم مشکلاتم حل بشه خیلی دلم شکسته است💔🍂  التماس دعا 🙏🏻💕.
نه متاسفانه بزن تو گوگل سایت ثبت احوال راهنمایی نام گذاری اسمو ک بنویسی میگ چی هستش چی ن 

😕💔

با احترام به شما من اسمای امروزی رو نمی‌پسندم اسم پسر خودم امیررضاس  قبل اینکه دنیا بیاد ...

من خودم اسم حسین رو دوست دارم و میخواستم اسمشو امیر حسین بزاریم اما شوهرم قبول نمیکنه اصلا

عزیزم اسمایب که به طبیعت ربط دارن بیشتر دخترونس😅 الان کیان و کارن هم میذارن واسه پسرا .نظرتون دربا ...

کیان قشنگه اما کارن من فکر میکنم دخترونس 😅 مثل اسم پناه ک پسرونس اما انگار دخترونس 

2706