2726
عنوان

اسمی بلدین مثل اسم آریوس باشه

721 بازدید | 41 پست

بچه ها منو و شوهرم اسم آریوس رو دوست داشتیم اما مثل اینکه ثبت احوال قبول نمیکنه اسمی بلدین مثل این اسم باشه یا قشنگ باشه واقعا؟!

خوشکل خانوما میشه یه صلوات مهمونم کنین ،بگین بهم تا منم بفرستم براتون 😚♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ارین

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

داریوش به ذهنم رسید   

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 

اول مطمئن شو قبول نمیکنه

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
اره عزیز 

نزدیکترین اسمی که به آریوس نزدیک باشه و قابل قبول باشه آریو هست .مگه اینکه از اسامی دیگه ای مثل سورنا ،آریا،آرین ،سهیل یا سپهر هم خوشتون بیاد

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 
اسمای عجیب غریب انتخاب نکنید😐

😂😂 من واقعا برام معنی مهمه بنظرت چه اسمی قشنگه؟!

خوشکل خانوما میشه یه صلوات مهمونم کنین ،بگین بهم تا منم بفرستم براتون 😚♥️
2706