2137
2106
عنوان

اسمی بلدین مثل اسم آریوس باشه

199 بازدید | 41 پست

بچه ها منو و شوهرم اسم آریوس رو دوست داشتیم اما مثل اینکه ثبت احوال قبول نمیکنه اسمی بلدین مثل این اسم باشه یا قشنگ باشه واقعا؟!

خوشکل خانوما برای سلامتی نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین 😚♥️

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

ارین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
2166

آریاس

💜💜💜💜💜سرگروه گل رز بنفش 💜💜💜💜💜  وزن فعلی:72💜تثبیتی💛💛💛الهی به امید تو...☂️  آدرس تاپیک👈مانکن های1400👉 چالش6آذر:دولیوان آب قبل ازهروعده غذایی+سیب قبل ازناهاروشام ،ورزش روزانه:30تا شنادیواربمدت یکهفته☂️

داریوش به ذهنم رسید   

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 

اول مطمئن شو قبول نمیکنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
2050

یعنی هر اسمی ما نمی تونیم انتخاب کنیم 😕😭

بچه ها 💙 اگر نگاه تون به امضام افتاد اگر دوست داشین لطفا از ته قلبتون برام دعا کنید حاجت روا بشم مشکلم حل بشه خیلی دلم شکسته است💔🍂  التماس دعا 🙏🏻💕.
اره عزیز 

نزدیکترین اسمی که به آریوس نزدیک باشه و قابل قبول باشه آریو هست .مگه اینکه از اسامی دیگه ای مثل سورنا ،آریا،آرین ،سهیل یا سپهر هم خوشتون بیاد

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 

اریا

با افتخار یه دختر چادری ام😄✌️یه دختر آبی💙 #پروازی_ام 👐✌️از جنس پاییز و مهر و مهربونی😉❣️عاشق کتاب و شعر و آهنگ...🎼💫احساساتی و لجباز🌌شنبلیله سارا😍 تابونک خواهریم👀💔دختری که عاشق خرید و بارونه🍃🍁😁کمی بداخلاق و مغرور✌️👸عشششققق دوستاش😍😂کاراته کار و گیتاریست...😎💙
2183
نزدیکترین اسمی که به آریوس نزدیک باشه و قابل قبول باشه آریو هست .مگه اینکه از اسامی دیگه ای مثل سورن ...

اره ایناهم واقعا قشنگن اما آریو زیاد به دلم نیس حتی اراد هم گفتن بنظرم خیلی سبکه البته با رعایت احترام به سلیقه بقیه ، من از اسم ک از طبیعت الهام گرفته شده باشه واقعا خوشم میاد اما اسم پسرونه زیاد جذاب نیستن اما دخترونه ها چرا واقعا 

😂😂 من واقعا برام معنی مهمه بنظرت چه اسمی قشنگه؟!

با احترام به شما من اسمای امروزی رو نمی‌پسندم اسم پسر خودم امیررضاس 

قبل اینکه دنیا بیاد قصد داشتم بنیامین،ماهان.الیاس بزارم

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت😏
آریا 

دقیقا اولین اسم انتخابیمون اریا بود اما دخترذخالم ماه پیش زایمان کرد و اسم پرش گذاشته اریا

آسام
سام، داستان خوشایند، حدیث خوش، همچنین از شخصیتهای شاهنامه و  اسم پهلوان ایرانی پسر نریمان و پدر زال و جهان پهلوان ایران در زمان منوچهر پادشاه پیشدادی، همچنین نام یکی از ایالتهای مرزی شمال شرقی هند که مجاور بنگلادش است.

آسیداد 
آسیدات، نام یکی از بزرگان هخامنشی

آسیم
(تلفظ: āsim) به لغت زند و پازند استاد عظیم الشأن و بلند مرتبه، (در پهلوی، asēm) آسیم به معنی سیم و نقره است – استاد بزرگ مرتبه واستاد عظیم الشأن

آسدین
نام موبدی در سده دهم یزگردی

آستیاژ
(تلفظ: āstiyāž) (= آستیاگس) (در اعلام) نام آخرین پادشاه ماد نزد یونانیان – آسپاداس، آخرین پادشاه ماد که از کورش کبیر پادشاه و موسس هخامنشیان شکست خورد

آسپیان
آبتین، روح کامل، انسان نیکو کار، از شخصیتهای شاهنامه، نام پدر فریدون پادشاه پیشدادی
بچه ها 💙 اگر نگاه تون به امضام افتاد اگر دوست داشین لطفا از ته قلبتون برام دعا کنید حاجت روا بشم مشکلم حل بشه خیلی دلم شکسته است💔🍂  التماس دعا 🙏🏻💕.