2733
2734
عنوان

همسر طلبه

1531 بازدید | 12 پست

لطف کنید اگر اطلاعات یا تجربه ای دارید در مورد زندگی با همسر طلبه ( هم نکات مثبت و هم منفی) در اختیارم بذارید 

ممنون میشم

قد۱۵۳/وزن فعلی ۵۶   وزن هدف ۵۰  

در مورد همسر طلبکار تا دلت بخواد تجربه دارم  😂😂😂😂ولی طلبه نمیدونم

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دلم براشون میسوزه، قم هستیم و گاهی میبینم بعضیا بد میگن یا بدبرخورد میکنن خب اونا هم بچه شون گناه داره ببینه درباره پدرش بد میگن، دیگه چه برسه شهرهای دیگه یا فضای مجازی، خب خیلیا انسانی برخورد نمیکنن. 

2738
در مورد همسر طلبکار تا دلت بخواد تجربه دارم  😂😂😂😂ولی طلبه نمیدونم

تو لوحت غش کردم از خنده 😂😂😂

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
تو لوحت غش کردم از خنده 😂😂😂

والا بخدا راست گفتم آخه یه همسر بشدت طلبکار دارم😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
والا بخدا راست گفتم آخه یه همسر بشدت طلبکار دارم😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

👍👍😅😅😅

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
اخلاق 

اخلاق رو به سختی میتونی محک بزنی، طلابی که به حوزه میرن به ۳ دسته تقسیم می شن، کسایی که برای تقویت بعد روحانی میرن حوزه، کسایی ک بخاطر قدرت میرن( که به هیچ وجه من الوجوه بهش نمیرسن تنها ۱۵ درصد حوزوی ها به این مناسب منتسب میشن)، کسانی ک بخاطر پول میرن ک اونم زمین میخورن چون در طلبگی چیزی ب نام حقوق وجود ندارد فقط شهریه است و ی سری مزایا که...، تنها گروه اول به درد ازدواج میخوره، ی چیزی بگم، در تمام جوامع چ کارمندان، کارگران،مسئولین و.... همه جور آدم هست، شاید طلبه خشک مذهبی باشه یا فقط پایبند دین، بستگی داره در جلسات خواستگاری چجوری بشناسیش، طلاق در طلاب ب شدت پایینه اما ازدواج مجدد بالا، تمام جنبه هارو بسنج خواهرم انشالله

انتخاب خوبی باشه، ابتداعا به خانواده ایشان نگاه کنید این به این معنی نیست اگر ب طور مثال دختری پدرش او را کتک میزد او بد خانواده است ن، در این نکته توجه کنید، ولی به طور کلی طلاب حد اقل برای احترام هم که شده در جامعه سعی می‌کنند افراد خوش اخلاقی باشند، البته این درحالی خوبه ک این قضیه فقط در جامعه و جلوی عموم نباشه، در خصوصیت و خلوت هم این خصلت باشه، آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز