2726

اگه حوصله دارین یکم دردودل کنم سبک شم... من یه خواهر 7ساله دارم یه مادر عجیب غریب دارم که همه چیزش با بقیه فرق داره... خودمم ازدواج کردم هزار کیلومتر راه دورم... قرار بود امروز برم شهرستان خواهرمم چندروزه ذوق داره که میخام برم... ولی از شانس بدم کلیه درد شدم الان بهترم اما شوهرم گفت نمیزارم بری فوق تخصص برام وقت گرفته و بلیتمو کنسل کردگفت تا خیالم راحت نشه نمیزارم بری... الان زنگ زدم به مامانم گفتم بعد به خواهرم تا اومدم بگم که قطارم خراب شده یا چیزی تا دهن باز کردم گوشیو قطع کرد روم رفت گریه کرد... مامانمم زنگ زد که تو حالت خوبه چرا نیومدی این بچه منتظر تو بود شوهرت میزنه تو ذوق بچه من... ما اصلا به تو و زندگیت کاری نداریم میخای بمونی بمون ولی بچه منو گریه ننداز بعدم قطع کرد... اینارم بالحن خیلی بد گفت... دلم شکسته ازهمه از شوهرم از مامانم 

مادرت خب حق داره بچه خورده تو ذوقش

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تقصیر منه؟؟؟ خودمم ناراحتم تاپیک قبلی منو بخون

نه تقصیری نداشتی فقط مادرت برا خواهرت ناراحت شده گفته نمایی با این قرار نزار اصلا این وسط کسی مقصر نیس اتفاق پیش آمده شوهرت ک هواتو داره خوبه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
نه تقصیری نداشتی فقط مادرت برا خواهرت ناراحت شده گفته نمایی با این قرار نزار اصلا این وسط کسی مقصر ن ...

انگار همیشه همه چی تقصیر منه... الان بابامم زنگ زده که چیشده مامان میگه بلیتو کنسل کردی مگه حالت خیلی بده 

منم گفتم نه خوبم خلاصه گفت جریان چیه منم عصبی بودم گفتم از من نپرس مامان که بهت گفته ازخودش بپرس

2706