2733
2734
عنوان

یکی از راه حل های غیبت نکردن

206 بازدید | 8 پست

بچه ها من خیلی تلاش کردم غیبت نکنم چونولی به نظرم خیلی کار زشتیه و وقتی کسی پشت سر خودم غیبت کنه ناراحت میشم، ولی بازم غیبت میکردم، ولی جدیدا یه راه حل پیدا کردم تو نی نی سایت برا غیبت نکردن

یه قلک بردار هر دفعه غیبت کردی پول بنداز توش، دیگه کم کم یاد میگیری به خاطر پولت هم که شده غیبت نکنی خخخخخ (اون پولو میتونی به فقیر یا هر کس لازمه بدی)

این راه حل من بود اگه شما هم راهی میدونین بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرد خاله زنک هم کم نیست😅

ولی خدایی خیلی کاری به غیبت کردن ندارن مردها وهمه ما اینو میدونم وقتی چندتا مرد باهمن بخثشون بیشتر درباره کاره اما زنا جاری و مادرشوهر و همسایه و....

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
چقدر عالی خدا کنه این کینه لعنتی از قلبم پاک بشه دیگه غیبت نکنم ریشه غیبت کردنم کینس اگه راه حل داشت ...

به نظر من نوشتن خیلی خوبه، هر وقت حس کینه از شخصی داشتی اون رو رو کاغذ بنویس و احساستو نسبت بهش بگو بعدم رو کاغذ چندین بار به خودت تلقین کن که میبخشیش چون همه ی انسان ها جایز الخطان وو هیچ انسان پاکی رو زمین وجود نداره.

ببین عزیزم تو مسیر زندگی غیر ممکنه آدمی رو پیدا کنی که شخصی بهش بدی نکرده 

قطعا وجود داره باید بپذیریم این چیز ها رو و گذشت داشته باشیم، من خودم وقتی کسی بهم بدی میکنه اوایل سختمه ببخشمش حتی یه سال هم شده که نبخشیده باشم ولی کم کم میبخشمش و میذارمش به حساب انسان بودنش و جایز الخطاست. ولی مثلا اگه شخصی که بهم بدی کرده رفته پشت سرم غیبت کرده دیگه یاد میگریم که طوری باهاش برخورد نکنم که آتو دستش بدم به قولی از یه سوراخ دو بار گزیده نشدن، ولی در عین حالم باش مهربونم.

به نظر من نوشتن خیلی خوبه، هر وقت حس کینه از شخصی داشتی اون رو رو کاغذ بنویس و احساستو نسبت بهش بگو ...

درسته البته شنیدم با نوشتن انرژی دو برابر منتقل میشه مگه اینکه بعدش پاره کنی یا بسوزونی و البته من عصبانی تر میشم وقتی مینویسم چون قبلا امتحانش کردم کینه ها رو هم تلنبار شده و اذیتم میکنه دعام کن بتونم ببخشم 🙏

2738
درسته البته شنیدم با نوشتن انرژی دو برابر منتقل میشه مگه اینکه بعدش پاره کنی یا بسوزونی و البته من ع ...

ان شاءالله که میتونی ببخشیش فقط اراده میخواد و اینکه بهش فکر نکن و اگه با نوشتن بدتر میشه ننویس