2703
2553

اگه به عقب برگردم سعی میکنم که یادبگیرم اول ببینم جایگاهم کجاست آدم اول باید جایگاه خودش ودیگران بشناسه 

دوم سعی می‌کردم که یادبگیرم که نبینم منفعتِ خودم توچی هس بلکه آدم باید ببینه منفعتِ همه توچی هس وبعد سعی میکنم محدودیت هامو بشناسم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من اگه بخوام بگم:

۱_ با کسی که در حال درس خوندنه و کار نداره ازدواج نمیکردم

۲_ با یه آدم با وضع مالی خوب ازدواج میکردم

۳ _ خودمو قوی میکردم بیشتر درس میخوندم

۴_ زبانمو تقویت میکردم از ایران میرفتم

۵_ به هیچ کس و هیچ چیز اهمیت نمیدادم جز خودم

۶_ همون سال اول طلاق میگرفتم

2720
بنظرت توی ازدواح چی خییلی مهمه؟یکم ما محردارو نصیحت کنید لطفا

ببین این سوال رو از هر کسی بپرسی براساس تجربه خودش بهت جواب میده

ولی من ب شخصه چون توی زندگی مشترک خیلی آسیب دیدم و شوهرم واقعا ب بلوغ فکری نرسیده و اصلا زندگی کردن بلد نیست،کلا چشمم از ازدواج ترسیده و ب نظرم عاقل اونه ک ازدواج نکنه

ای کاش میشد ب گذشته سفر کرد

منم بخوام بگم حرفای تو+ ورزش کنم+سلامتیم تو اولویت باشه+خودم مسئول خوشبختی خودم هستم نه دیگران+حرف ب ...

من خیلی دارم تلاش می کنم، اما نمی دونم موفق میشم یا نه؟

گفتنش اسونه اما عمل بهش...

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
اگه به عقب برگردم سعی میکنم که یادبگیرم اول ببینم جایگاهم کجاست آدم اول باید جایگاه خودش ودیگران بشن ...

منظورت از جایگاه چیه؟

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
2714

تو زندگی فقط و فقط تحصیلاتم برام حسرته اگر برگردم عقب به جای رشته ریاضی میرفتم انسانی و دانشگاه روانشناسی میخوندم 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز