2726
عنوان

کمکککک

178 بازدید | 28 پست

۱۹ سالمه یه آقایی دوماه پیش اومد خواستگاریم بعد از من شمارم رو خواست منم دادم بعد تقریبا یک هفته ای بهم گفت بیا بریم جایی باهات حرف دارم درمورد ازدواج منم قبول کردم و رفتم باهاش واسه حرف زدن بهش گفتم خیلی وقت ندارم درحد ۱۰ دیقه اونم گفت بریم خونه خواهرم اونجا بهتر حرف بزنیم منم بی خبر از همه چی قبول کردم و رفتیم مثلا خونه خواهرش وقای رفتیم داخل خونه دیدم خونه خالیه و خبری از خواهرش نیست بعد بهم تجاوز مقعدی کرد😔 و بعد از اون بهم قول داد عقد میکنیم الان هم میگه نمیخوامت و بلاکم کرده و شمارشم عوض کرده نمیدونم چیکار کنم برم شکایتش کنم یا هیچی نگم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میترسم شکایت کنم و همه بفهمن و آبروم بره و از طرفی هم چن روز پیش داداشش زنگ زد گفت اگه شکایت کنی میا ...

ابروت مهم تره یا خودت؟؟؟به فکر حرف مردم نباش اصلنم برات مهم نباشه چی پیش میاد، برو شکایت کن حقتو بگیر 

با تهدید اینکار باهات کرد؟

نه قرار شد حرف بزنیم ولی بهم تجاوز کرد و بعدش گفت عقدت میکنم ولی الان شمارشو عوض کرده الان هم داداشش تهدید میکنه شکایت کردی آبروت میبرم

ابروت مهم تره یا خودت؟؟؟به فکر حرف مردم نباش اصلنم برات مهم نباشه چی پیش میاد، برو شکایت کن حقتو بگی ...

شکایت کنم جرمش چیه؟ شما میدونی؟ خیلییی درگیرم خیلیی😭

اگه تو الان شکایت نکنی و نتونی حقتو بگیری این ادما بیشتر میشن چن روز دیگه میبینی خدایی نکرده به خاهر ...

درسته، از اون روز تا حالا فقط گریه میکنم نه خواب دارم نه خوراک

2706