2733
2734
عنوان

تو ۳۵ سالگی دید خانوما نسبت به هم اینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 128 پست
والا اکه نخورمون انقدر زن خانه دار هستن که نمیشه از بغلشون رد شد فکر کردی همشون به خودشون میرسن؟!!من ...

من اکثر خانومای خانه داری ک دیدم خیییییلی ب خودشون میرسیدن 

خیییلی کم دیدم خانه داری ک ب خودش نرسه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من این سبک زندگی رو دوست دارم از زندگی بدون ثمر و بیهوده و  انگل گونه خوشم نمیاد

کسی که خانه داره انگل گونه است ؟؟؟تربیت فرزندان ارامش همسر زندگی تروتمیز ،دلیل نمیشه چون اولویتهاتون فرق داره با دیگران لحنتون اینقد حقیر باشه مادرانی داریم که بیسواد بودن ولی بهترین فرزندان روتربیت کردن برات متاسفم واقعا

2728

غلط میکنه خانم اولی 

اتفاقا اونیکه هنر شاغل شدن داشته باید به اون خانم اولی این نگاهو داشته باشه منظورم توهین به خانمای خانهدار نیست سرکار که نمیشه ۱ کیلو آرایش کرد 

گناه من سادگی بود .
کسی که خانه داره انگل گونه است ؟؟؟تربیت فرزندان ارامش همسر زندگی تروتمیز ،دلیل نمیشه چون اولویتهاتون ...

اخه معمولا این مدل خانوما عادت ندارن به زندگی ای ک شوهرشون تامینشون کنه و فک میکنن وظیفشونه پولشونو بیارن تو زندگی شاید به رفاه عادت ندارن به خاطر همین ب خانوم خانه دار شوهر پولدار میگن انگل

بازم اومدی رها رهایی سحر سلیمی نمیدونم فلان فلان واقعا خسته نشدی

@نی_نی_یار_5‍ 

@نی_نی_یار_3

نی نی یارهای عزیز  استارتر همون کاربر رها ربیعی ک سحر سلیمی و انجل جون و هزاران کاربری دیکه داشت که میومد به خانمای شاعل توهین میکرد

الانم یه پست که یکی دوسال پیش تو یه تاپیک درمورد درامد خودم  فرستادم رو کپی کرده فرستاده

لطفا باهاش برخورد بشه 

2738
کسی که خانه داره انگل گونه است ؟؟؟تربیت فرزندان ارامش همسر زندگی تروتمیز ،دلیل نمیشه چون اولویتهاتون ...

به شرطی که قدرشو بدونن که متاسفانه  خیلی کم هستن کسایی که قدر بدونن  

اصلا مردا خانه داری و بخور بخواب میدونن اکثرا 

فکر میکنن خانم تو خونه فقط  داره خودشو باد میزنه 

و چون اینطوری هستن بهتره که خانما شاغل بشن و برای خودشون پول پس انداز کنن چون از این جور مردا هیچی بعید نیست

میرَقصانَم زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم .

من شاغل بودن و مستقل بودن رو ترجیح میدم..کلا خیلی اهل به خود رسیدن نیستم!چه وقتی شاغل بودم چه الان 

شماهم بنظرم یه بخشی از درآمدت رو بذار برای خودت برای کارایی که دوست داری حست بهتر میشه

نشد که بشه🙃

هرکی هرچیزی نداره همون رو میخواد

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              

نه اصلا

این کاربر قصد و هدف دیگه داره کاربری هزارمشه اصلا من بحث خانه داری و کارمندی رو نمیکنم هردوشون قابل احترامن

ولی تاپیکای این کاربر هدف خوبی رو دنبال نمیکنه سالهاست میشناسمش

ن چ ربطی داره مگه کسی که آرایش نمیکنه یعنی مشکل داره؟؟

اتفاقا من فکرمیکنم اونی که آرایش نمیکنه و عشوه شتری نمیاد خیلی موفق تره و با اعتماد به نفس تره و بهش حس بهتری دارم

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2706