2726
عنوان

ب نظرتون من عکسمو بذارم وضیتم میبینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 161 پست
رو اون پارگی شلوار ی قلب بذار اگه از این شلوارها نمیپوشی 

😂😂😂😂😂😂

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیکار کنممم🥲🥲🥴🥴

اگه لج کنه یعنی هنوز بچس و آدم نرمالی نیست که بخای روش حساب کنی.

آدم منطقی و بالغ بجای لج کردن صحبت میکنه و مشکل رو حل میکنه. دیگه خود دانی

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐
2728
خو  میفهمه  دستممم این نیست

برو تو نت بزن عکس فیک دو نفره تو ماشین ایرانی ترجیحا پراید 😄 بعد هر کدوم به خودت نزدیک تر بود بردار

هدف اینه سال دیگه این موقع، سر جای الان نباشم 🧚‍♀️🚣‍♀️🚴‍♀️🥳
ببین عکس با حجاب چطور خوشگل میشه

برو یه ارایش شیک و پیک بکن. بعد روسری خوشگل بپوش اسلامیش کن با برنامه عکس بگیز یکمم فتوشاپش کن دیگه. پسرا از بی حجابی خوششون نمیاد

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
ببین من دوسش دارم 

☹ خب یکم کارت سخت شد ولی بازم همینیه که گفتم

فکر کن الان اگه با لج و لج بازی بخاد کاراشو پیش ببره چند روز دیگه سر مسائل مهم تر میخای چیکار کنی واقعا؟

همه اینارو حساب کن

منم مذهبی ام ولی معتقدم همه آدمن و حق انتخاب دارن و اگه سلیقه کسی باب دل من نیست به معنی بد بودنش نیست.

چقدر میتونه با خودِ واقعی تو کنار بیاد؟چقدر پیشش خودِ واقعیت هستی؟

همه اینارو بسنج بعد تصمیم بگیر

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐
☹ خب یکم کارت سخت شد ولی بازم همینیه که گفتم فکر کن الان اگه با لج و لج بازی بخاد کاراشو پیش ببره چ ...

عزیزم ی سوالم میشع من بپرسم؟

جانم؟

اون کسیم که من دوسش دارم. خییلی منو دوست داره یکسال دنبالم بود ک بهش جواب دادم. ببین وقتی میریم بیرون مثل ی پرنسس باهام برخورد میکنه نه ک بگم اداعه ن. واقعا حسش میکنم.دوستم ک ی بار باهامون اومده بود بیرون کلی حسودی میکرد میگفت چیکار کردی این پسره اینطور عاشقته. ی بار من گوشیم خاموش بود دوستم میگفت رفتم بهش گفتم چناان رنگش پریده. ولی خب ی مشکلی هست پشت گوشی همش سرده انلاینه ولی جوابمو نمیده همش بهونه میاره دمدمی مزاجهه همش الکی میگ کار دارم.چیکار کنم باهاش؟😔

بهتر شد فقط چرا ی رژی نمیزنی.؟؟

2706