2726
عنوان

کیا به تازگی عکس بارداری گرفتید؟

184 بازدید | 14 پست

سلام. میخواستم بپرسم قصد آلبوم گرفتن دارید؟ اگر آره عکس نوزادتون هم میخواید داخل البوم بذارید یا نه فقط عکسای دونفرتون باشه 

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂

من دوهفته پیش گرفتم ‌. تو البوم عقدم میذارم عکسارو

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودم دوس دارم فقط یدونه بگیرم اونم با اون  پارچه  حریر ها  خیلییی نازن تا لباس مجلسی  بعد بزنم روشاسی 

بزنم تو اتاق  یدونه هم با کوچولو ک وقتی انشالله  ب دنیا اومد  سهتایی  بگیریم  همین اونم میزنم رو شاسی اعتقادی ب البوم ندارم  نمیدونم  چرا  حس میکنم الکی خاک میخوره 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2728
من خودم دوس دارم فقط یدونه بگیرم اونم با اون  پارچه  حریر ها  خیلییی نازن تا لباس مجل ...

ان شاالله 

منم همین اعتقاد و داشتم ولییییی رفتم آتلیه انقدر لباس دادن پوشیدم تا شد کلی عکس.. بعدشم یهو نمیدونم چی شد یهو آلبوم شد 😆 اونم تو این گرونی 

حالا میگن الان نگیر وایسا عکس بچتم داخلش بذاریم.. نمیدونم این کار و بکنم یا نه

من گرفتم بعد که دخترم به دنیا اومد بردمش ازش عکس گرفتم گذاشتم داخل البومم

به سلامتی ❤️آلبوم دیجیتال گرفتید؟ هزینش حدودا چقدر شده

ان شاالله  منم همین اعتقاد و داشتم ولییییی رفتم آتلیه انقدر لباس دادن پوشیدم تا شد کلی عکس.. ب ...

اخی اگ بودجه اشو داری  والا  قشنگ  میشه  یعنی خیلی قشنگ میشه عکس اونم باشه دز بارداری تا متولد شدنش خودتم لا ب لاش میتونی عکسای گوشی تو چاپ کنی

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
کار خوبی میکنی عزیزم... آلبوم دیجیتال هزینه الکیه 

اره بابا تقریبا ۴تومن میشه البوم

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
اخی اگ بودجه اشو داری  والا  قشنگ  میشه  یعنی خیلی قشنگ میشه عکس اونم باشه دز با ...

مسئله اینجاست که من بعد زایمان میرم شهر مادرم. اصلا اینجا نیستم. از اون طرفم دوست دارم عکسای بچه با من یه جا باشه. 

میشه بگید کجا رفتید؟ به من با آلبوم گفتن 2500  از کارشون راضی بودید؟

تهران رفتم

خوب بهتون گفتن قیمتارو

من پارسال رفتم گرفتم شد 3میلیون

تازه به غیر از عکسای دخترم"عکسای دخترم هزینه جدا دادم

تهران رفتم خوب بهتون گفتن قیمتارو من پارسال رفتم گرفتم شد 3میلیون تازه به غیر از عکسای دخترم"عکسا ...

آره عکسای نوزاد هزینه جدا میگیره 

من غیر از آلبوم برای آرایش و لباس هم جدا نزدیک دومیلیون خرج کردم 

2706