2137
2106

پدر شوهرمم از بابام شکایت کرده دادگاه و ...دارن  (ازدواج فامیلی .شکایت ارث و میراث)

غیر اون از همون اوایل باهاشون مشکل داشتم 

شوهرم با خونواده من قهره 

ولی منو بزور میبره خونشون و من باید تحملشون کنم 

چیکار کنم 

نرو خب چجوری بزور میبره؟

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...

نرووو 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

استقامت 

وقتی میگید کاربری دونفره، یاد آدمای چند شخصیتی میوفتم 🚶‍♀️پیر می شوی ، زیبا و دلبر با گیسوان سپید...یک غروبِ جمعه که دلت گرفته، برای نوه ات داستان دیوانگی های مرا تعریف می کنی، نوه ات باور نخواهد کرد و فکر می کند تو فقط داری برایش قصه تعریف می کنی. دلت می شکند، به من فکر می کنی، صورتم یادت نمی آید، حرفهایم، صدایم. فقط به یاد می اوری که روزی، جایی زنی را نخواستی که دنیا را بی تو نمی خواست...                خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند، این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است...           اگر کسی را دیدید که از کوچکترین چیزها لذت می برد،محو طبیعت می شود،کمتر سخت می گیرد،می بخشد،می خندد،می خنداند و با خودش در یک صلح درونییست،او نه بی مشکل است نه شیرین مغزاو طوفان های هولناکی را در زندگی پشت سر گذاشته و قدر آنچه امروز دارد را می داند.او یاد گرفته است که لحظه به لحظه ی زندگی را در آغوش بگیرد...
2166
2050
مساوی با طلاقه  اگه نرم اونم منو نمیخواد من بخاطر بچه ام موندم

نخواد طلاقت بده بچه رو نمیتونه بگیره 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
2183

تو باید محدودیت جدا کنید اونا سر ارث قومم هستن دلیل نمیشه چون یک طرف پدرت هست طرف اون باشی بهترین کار که نظم خونه خودت نریزه بهم خودت داخل این رابطه ها نکنی 

بعد نگو از خانواده سوهرم متنفرم این دید از بین ببرید 

مساوی با طلاقه  اگه نرم اونم منو نمیخواد من بخاطر بچه ام موندم

مطمئن باش طلاق نمیده.

همون طور که شما بخاطر بچت داری کوتاه میای، اونم نمی‌خواد بچش بی مادر بشه، و قطعا مقداری کوتاه میاد

کار، خوبه خدا درست کنه. سلطان محمود خر کیه؟   متولد ۸۲ نیستم😐