2733
2734
عنوان

خانومای خانه دار و شاغل بیاید همتون

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 22 پست

بستگی داره زن تاجر بازاری باشی یا کارمند 🥴🥴🥴

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابام ماهی ۴الی ۴/۵۰۰ حقوقش  ۲۰۰ تومن بزور میده به ما کلا  یچیز خریدنی هم واسه خونه دقق ...

حقوق شوهر منم بین 4800 الی 5 میلیون هست ولی خداروشکر باهمین حقوق کم خوب خرج میکنیم قسطامونم میدیم تازه خداروشکر اونقدری پس انداز داشتیم چند ماهی هست که خونه هم خریدیم 

حقوق اگ کم باشه باید با برنانه ریزی خرج بشه 

صدای باران زیباترین ترانه ی خداست....
2728
من تل چند ماه پیش خانه دار بودم همه حقوق شوهرم  دست خودم بود کلا حساب کتاب خونه با خودمه ...

دقیقاً نظر من همینه.... اصلا تو کتم نمیره چیزی رو مخفی کنم.... پس انداز کمی دارم هاااا... اما به وقتش رو میکنم..... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
دقیقاً نظر من همینه.... اصلا تو کتم نمیره چیزی رو مخفی کنم.... پس انداز کمی دارم هاااا... اما به وقت ...

تو زندگی زن و شوهر باید برای خوشبختی و خوشحالی همدیگه  تلاش کنن اگر قرار باشه هرچیزی باشه بگیم این مال من اون مال تو زندگی مشترک ک معنی نمیده ... همون مجردی زندگی کردن بهتره پس 

صدای باران زیباترین ترانه ی خداست....
2738