2737
2734

خانومای خانه دار درامد شوهراتون چقدره؟ و هر ماه چقدر فقط واسه خودتون خرج میکنید؟

خانومای شاغل درامدتون وارد زندگی میشه یا کلش مال خودتونه؟

چقدر از درامدتون فقط واسه خودتون خرج میشه؟

درامدش متغیره ماهی ۱۵۰۰میده ولی دوهفته پیش شلوارو بارونی خریدم پولشو اون داد  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خانه دارم.بعد از ۱۶ سال هنوز نفهمیدم درآمدش چقدره🤣میپرسم میگه خداروشکر.هرچی بخوام میخره.۱ ساله خرجمون خیلی بالاست طبقه پایینو تعمیر کردیم وسایل خریدیم زیاد پول نمیخوام ازش

خدا جون مواظب عشقام باش(شوهرم  پسرام  خونوادم)

من تل چند ماه پیش خانه دار بودم همه حقوق شوهرم  دست خودم بود کلا حساب کتاب خونه با خودمه ...

الان چند ماهی هست شاغل شدم حقوقمو خرج خودمو و بچمو شوهرم و 

زندگیم میکنم 

لباس میخرم واسشون 

لوازم تو خونه میخرم 

فقط حقوق شوهرم میره بابت قسط وام و خوراکی خونه 

منم  یک مقدارشو پس انداز یک مقدارشم خرج خونوادم میکنم ...

تو زندگی مشترک مال منو و ملل تو نداره هرچی باشه مال همست که دارن باهم زندگی میکنن مخصوصا رن و شوهر 

صدای باران زیباترین ترانه ی خداست....

شاغلم . درامدمون رو میزاریم وسط و با هم خرج میکنیم . در ماه هم هرچقدر خرجم باشه اوکی هستش . یه ماه بیشتر یه ماه کمتر . مشکلی نیست 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2706